ZA SMENU DIREKTORA POLICIJE MILORADA VELJOVICA

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ZA SMENU DIREKTORA POLICIJE MILORADA VELJOVICA


Gost

#1

2014-05-14 14:33

Ne može me niko ubediti da je Veljović častan i pošten čovek i kao takav ne zaslužuje mesto prvog čoveka policije.. Ličnog sam mišljenja da je upravo Veljović i njegovi najbliži saradnici jesu odgovorni za katastrofalno stanje u državi,a meni je dovoljan razlog za to,što policija ne sme da ide u Veliki trnovac,mesto gde se heroin proizvodi,a on kao direktor policije je morao makar ličnim zalaganjem da izdejstvuje akciju u trnovcu.. Tamo ni poštar ne nosi poštu,a policiji je zabranjen prilaz..

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-14 16:22



Gost

#3

2014-05-14 19:52

Odavno sam pisao da ovog čoveka treba proterati iz policije. Ne samo njega, sve čelne ljude koji nemaju naše državljanstvo ili su ga stekli skoro, samo da bi dobili funkciju, kao što je generalni sekretar Božović.

Gost

#4

2014-05-15 04:40

Misljenja sam da nikakve peticije nece uspeti.On nije jeini u vrhu Srbije sa kriminalnim radnjama.
Politicare Srbije najmanje zanima misljenje naroda.
Лазар Пж

#5

2014-05-15 05:08

Сањам Слободну Србију са здравим радницима у фабрикама, сељацима на пољима и криминалцима у затворима. Али, нама недостаје правосуђе које ће то да обезбеди. Овакве фукаре ће још дуго давити Србију...

Gost

#6

2014-05-15 05:59

Lik bezi od penzije ko djavo od krsta (mada i u krstovima ima razlike).

Gost

#7

2014-05-15 08:31

Peticija vam je odlicna jer sam kao antiglobalista i veliki neprijatelj satanista,masona,jezuita,dosta puta nagrabusio od strane ovog sto ga smenjujete.

Gost

#8

2014-05-15 09:10

Само искрен српски родељуб може бранити и чувати Србију !!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-15 11:58



Gost

#10

2014-05-15 19:04

Postovanje dragi citaoci.
Primera ima mnogo sto ne valja kod nas u vladi i po opstinama pa cu vam izneti jedan od njih.
Naime moj brat od strica zeleo je rasturiti staru i napraviti novu kucu.Trebalo bi biti po bratskoj podeli_pola-pola,
Ja medjutim posedujem 6 ari i 80 metara dvorista a moj brat 7 ari i 20 metara.To su 40 kvadratnih metara u njegovom posedu.
Nisam mu pravio nikakvih problema.Medjutim kada sam dolazio kuci 2011 godine (radio sam i zivim u Francuskoj gde sam ostvario
i penziju)upitao me je brat od strica da li moze otvoriti prozore od kupatila i WCa prema mome dvoristu na sto sam mu dozvolio
ali da prozori budu manji i sa belim staklom.Iduce godine (2012) dolazim ponovo svojoj kuci i sta imam videti?!!!.Zgrada je napravljena sa podrumom,
prizemljem i jednim spratom.
Bilo mi je drago ali videvsi da su veliki prozori otvoreni prema mome dvoristu a zgrada je udaljena
samo 150cm od sinora ili medje tako kada budem izlazio ili ulazio u dvoriste i kucu vidi me.Jednostavno vise nemam svoj privatni zivot
jer mi ga takvim postupkom ugrozava.Gradjevinsku dozvolu je dobio od Veliko-Planske opstine.Dozvola mu nije mogla biti pravosnazna jer mu licno ja nisam odobrio da postavi velike prozore prema meni(i jos cudnije da napravi povecu nadstresnici iznad jednog prozora kao da
misli napraviti i balkon).Ulozio sam zalbu gradjevinskoj inpekciji i upitao da li je sve po zakonu uradjeno sa dozvolom otvaranje prozora
prema meni na sto su mi rekli da ce videti.Zalba je direktno bila predata sa moje strane u rukama sluzbenice 02.10.2012 na kome mi je i
stavila pecat sa datumom prijema.Isto sam predao i sudu u Velikoj Plani.Po podne 03.10.2012 dolazi mi brat od strica u posetu i rece mi
da su neki dolazili kod njega iz opstine Velika Plana. Zasto upitah ga na sto mi je jednostavno rekao da ne zna.Sumnjao sam u njegovu iskrenost.
Vec sutradan 04.10.2012 dolaze zidari i podziduju prozore da budu manje visine.To vise nisu prozori od 130cm-a visine nego 100cm-a.
Vec sam imao ubedjenje da se nesto lose dogodilo pri izdavanju takve dozvole.Isao sam kod sluzbenice i trazio da mi dostavi na uvid sva
potrebna dokumenta jer po zakonu imam pravo na sta mi je odgovorila da ne moze jer ih mogu zloupotrebiti.Mislim, aha tako je to.Sumnja mi odmah dosla da je u pitanju MITO.
U Veliko-Planskom sudu ista prica.Zahtevao sam da me licno sudija prima na sto je posle malo duzeg vremena i pristao.
Dao sam mu na uvid sve jer sam i fotografisao i snimio video pri radu.Ali badava.
Tako se kod nas radi bile su njegove reci.
Pitam se da li uopste postoje posteni drzavni funkcioneri ili kako vlada radi zasto ne bi i oni.Cista sramota za drzavu Srbiju i njene stanovnike.
Jedinka ne moze uciniti mnogo ali moze otvoriti put za bolje sutra svome narodu.
Zivela nesalomljiva srbska duso.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-15 19:30


Православац до последњег даха

#12

2014-05-15 19:35

Хвала Богу да се од "главе риба чисти а не од репа".
Време је да се СРБАДИЈА из дубоког сна пробуди главу усправи и не заборави шта је било.

Gost

#13

2014-05-16 01:28

odavno je trebalo pokrenuti ovako nesto

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-16 10:55


Milovicu, korumpiran si ....

#15 SRBINA IZ SRBIJE PRAVOSLAVCA ZA DIREKTORA POLICIJE

2014-05-29 08:49

Proterati "Crnogorce" iz Srbskih Institucija i MUP-a, jer su prvi priznali Nezavisno Kosovo, jer nemaju srbsko drzavljanstvo, jer rade za crnogorsku tajnu sluzbu i Mirasa Dedeica, jer su zaposlili nezakonito svoju rodbinu, jer su zloupotrebili sluzbeni polozaj, jer su od Zadada dobili zadatak da rasformiraju srbsku Vojsku; Policiju, Zandarmeriju, jer podvode Srbkinje i organizuju im silovanja, jer su na platnom spisku Vatikana i narko mafije. Na celu Srbske Policije treba da bude Srbin iz Srbije, Pravoslavac, a ove sto rade za strane obavestajne sluzbe PROTERATI IZ SRBIJE. Prvenstveno Milorada Veljovica i Rodoljuba Milovica, Saricevu desnu ruku, koja ovde sprovodi zakone Mila Djukanovica i Siptara. Dokaz za to su i organizovana silovanja i podvodjenja Srpkinja. Proterati iz Srbije, dousnike stranih obavestajnih sluzbi, koji su ovde da bi raspracali Srbiju i da bi nas pokatolicili. Mars u Albaniju i u Crnu Goru. Dalje ruke od Srbkinja i od moje zemlje, belosvetski izdajnici i strani placenci!
Veljovicu, Sariceva desna ruko

#16 KORUMPIRANI VELJOVIC PODVODAC SRPKINJA ZAPOSLIO POLA SVOJE RODBINE NEZAKONITO

2014-05-29 08:52

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-29 10:28



Gost

#18

2014-06-01 07:09

Sve dok ne iskorenimo kriminal u policiji i pravosuđu, ne možemo ništa promeniti u Srbiji.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-01 21:18


Da li je Vladimir Bozovic zloupotrebio sluzbeni polozaj cinkareci za SPO ?

#25 VLADIMIR BOZOVIC JE BIO GENERALNI INSPEKTOR POLICIJE I ISTOVREMENO AKTIVISTA SRPSKOG POKRETA OBNOVE

2014-06-02 12:39




Kakav crni Vladimir Bozovic?! On je bio Generalni Inspektor Policije i
istovremeno istaknuti clan SPO-e. Ko moze da garantuje da nije
zloupotrebiuo sluzbeni polozaj. Sad je presao kod Naprednjaka i bio je
drzavni Sekretar. Ja mu ne verujem. O njemu kruze raznorazne glasine.
A uostalom on ima zavrsen najobicniji Pravni Fakultet i u policiju se
ne razume. Za policiju treba strucan i skolovan kadar cak i kad je u
pitanju savetnik. Ovim prevrtljivcima i kameleonima poput Bozovica, za
ciju su vladavinu pretili smrcu i podvodili novinarke, upravo clanovi
njegovog SPO . Njega i Milovica pod ruku, pa nek idu u Niksic .
Milovic nema srbsko drzavljanstvo, radi za albansku obavestajnu
sluzbu. Prvi je priznao nezavisno Kosovo, jer mu je tako trazio njegov
sef Milo. U Srbiji treba da rukovodi Srbin, Pravoslavac. Dosta mi je
tih Crnogoraca, sto su pobegli od motike. A sto se tice Bozovica on je
jedan najobicniji narcis i lmarioneta Vuka Draskovica kome je mesto u
Hagu.