Peticija da novi most u Beogadu bude "Most Milice Rakić"


Gost

/ #82 Re: Dragan

2011-08-31 19:06

#59: Dragan09986 - Dragan

Cak su i ljudi tj grupa gradjana pokazali da ne posrtuju jer su posle nas krenuli sa peticijom da most ponese ime Duska Radovica.  Srecna sam jer sam imala cast da ga upoznam i da ucim od cika Duska. I svi oni koji su potpisali peticiju da most ponese njegovo ime nisu znali cika Duska koji bi se prvi zalozio za malenu Milicu i svu decu koja su stradala i koja stradaju. Svi mi poistovecujemo Duska  Radovica sa Beogradjankom jer je on tu radio kada kazemo dobro jutro u zraku ostane da visi ono Beograde, a njegove, sale, doskocice i reci od znacaja odavno su pretocene u crtice i svakodnevno ih pominjemo. Ko god dodje u Beograd u kulturnu posetu obavezno sazna mnogo toga o cika Dusku, jer on je Beograd i zivt ce u njegovom ritmu za uvek. I zato hvala svima koji su potpisali i potpisace jer znaju da Dusko Radovic ne moze biti zaboravljen jer svakodnevno kazemo dobro jutro pa na dalje a Milica pa ona je bila samo dete od 3.5 godine cije ce se postojanje brzo zaboraviti kao i svi bezimeni do sada. DA NE ZABORAVIMO NASU BUDUCNOST I NASU DECU neka most ponese ime Milica rakic!