Iselite rome sa Čukaričke padine


Gost

/ #3

2014-10-01 10:45

Postovani, skoro sam se doselila na cukaricku padinu a nisam ni sanjala sta ce me zadesiti. prvo trudnica sam alergicna na ambroziju i na dobrom putu da postanem asmaticar, desavalo se da romi tacno ispred mog ulaza u Obalskih Radnika 25a pale nesto toliko smrdljivo,tipa plastika,guma,djubre ili bog zna sta da sam imala napade kaslja a prozore sam morala da zatvorim,ves na terasi koji se susio vise nije bio cist i beo...pritom sve se to desava koliko sam cula oko nekog vodo zahvata,pritom oni tamo gaje ovce koze konjne a isto tako tamo idu i u wc...cula sam da voda kod nas iz kupatila nije za pice.
nismo ni sanjali da ce to biti tolika katastrofa ne samo za nas vec i za bebu koju cekamo,mnogo para je ulozeno u renoviranje stana tako da sad od seljenja nema nista a suludo je podizati dete u tim uslovima jer se to desava svaki dan,ne mogu ni da zamislim kako ce biti kad krenu da se greju zimi.
nadam se najboljem i reakciji grada da se nekako regulise i da se rasele romi sa cukaricke padine