Stop trovacima u gradu Vrscu

domacin

/ #105

2014-11-23 15:54

Izvini,gostu 102, uz svo postovanje tvog vremena, da li je moguce da ti bas toliko vremena nemas da napises nekoliko recenica o mom predlogu, sem poznate mantre da pokrenem novu peticiju. Hajde ti i ja da razgovaramo o tome. Takodje mislim da mojim predlogom smaram samo one koji ne postuju zakon. Ako si angazovana na pomoci psima lutalcama, onda je to za pohvalu. U svojim komentarima na ovu temu, u poslednjih nekoliko dana sam nebrojeno puta naveo da sam za pronalazenje onih koji pse truju  i oni moraju biti osudjeni. Nisam potpisnik vase peticije, jer je smatram licemernom, jer odbijate cak i razgovor na temu pasa koji imaju vlasnike, a nemaju korpe. Time, naravno, ne dajem podrsku onome ili onima koji pse truju. U gotovo svim komentarima nisam prepoznao zelju da vlasnici pasa postuju zakon. I uostalom, zasto da u okviru ove peticije ne razgovaramo o ovome o cemu pisem. Pa vecina komentara se sastoji od 1-2 recenice u kojima ljudi iskazuju svoje nezadovoljstvo,prete,cude se...sto je u redu, ali ja ne vidim nikakav "tekst" iz njihovih  komentara. Zar je razgovor o necem drugom (slicnom), u okviru ove teme zakonom zabranjeno? Nekoga vredja? Ponovo vas pozivam da dodjete u Hemograd (danas sam tamo bio) i uverite se u ruznu sliku koju ljudi tamo gledaju svakodnevno, zbog neodgovorne zene i njenog ljubimca. Pa zar vi o tome nista nemate da kazete? O, pardon, izvinite sto skrecem sa teme, jer se vasa peticija nicim drugim ne bavi. Izvinjavam se pokretacima peticije sto ovu peticiju koristim za razgovor o psima koji ce sutra napasti neko dete zbog neodgovornih vlasnika. Nemojte se  vi time baviti. Vi samo volite zivotinje, zasto bi se petljali u tako nesto. Da, i zaboravio sam, ne zamerite, borite se za njihova  prava.