ЗАБРАНИТИ ТУРСКИ ЈЕЗИК У I КРАГУЕЈВАЧКОЈ ГИМНАЗИЈИ

Votka

/ #20 Viski

2015-01-22 14:22

Ukoliko narod hoce da uci taj jezik, nema sta Vi da se cimate da skupljate potpise da se ucenje tog jezika zabrani, nisu nama ti ljudi neprijatelji, idete na more kod njih, jedete njihove prehrambene proizvode, koristite njihovu belu tehniku ( VOX, BEKO ) i jos mnogo sta toga koristite.Pogledajte njihovu fudbalsku i kosarkasku ligu, dosta nasih igra tamo, postoji velika saradnja izmedju ove dve zemlje.Najveci neprijatelji Srbije su SRBI, mogli smo mi da imamo normalnu drzavu, ali sami smo krivi, svi bi da leze, da se bave politikom, niko nista nece da radi, ceo sistem je zasnovan na kradjama, korupciji, mitu...veliki problem.U nasim glavama je usadjeno da su nam svi neprijatelji i da svi samo hoce nas da uniste, mi smo mali, sitni, niko nas ni ne vidi, samo radom i ozbiljnoscu mozemo da budemo neko i nesto, hocete zapadne plate, a da sedite i pijete kao Rusi, e toga nema, Rusija ima naftu i gas, pa moze da se zeza, a mi nemamo nista, i to sto smo imali sami smo rasturili, pokrali.

Ostavite ljude na miru, ako hoce da uce jezik neka uce, treba im za posao, ovde posla nema, mozda se desi da u tom belom svetu gde se upute, da zbog tog jezika dobiju neke privilegije.Svaki poslovni covek u svetu, mora da govori po nekoliko jezika, a zasto ne dati ljudima sansu da nauce i taj jezik, te price da smo bili pod njihovim ropstvom, da nas stalno nesto miniraju, ostavite za politicare koji moraju nesto da pricaju, ostali narod mora da zivi, da usavrsava svoje znanje, s obzirom da je kod nas i skolstvo na dnu lestvice, narod mora da se snalazi kako zna i ume.

Saljem Vam pozdrave