PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE


Gost

/ #664 Ponizenje

2015-01-28 13:45

Ovo je bruka, sramota i nevidjeno ponizenje svih nas. Na pocetku sam mislio da ce komunalna policija biti nesto normalno, da cemo moci da se obratimo toj sluzbi ukoliko smatramo da smo ugrezeni ili sl. Medjutim, brzo sam shvatio da od toga nema nista. Zvao sam ih vise puta jer komsija iznad mog stana ima kerove koje ne izvodi i pusta ih da vrse nuzdu po stanu. Mesavina mokrace i izmeta se slivala niz zidove i kroz plafon. Komunalna policija je rekla da nije nadlezna. Nisam imao dobro grejanje, pa su nadlezni iz beogradskih elektrana rekli da mora da se ispusti vazduh na ventilu koji je u stanu iznad mene, ali da im nije dozvoljeno da udju i to urade. Zajedno smo pozvali komunalnu policiju i ne moram da vam kazem sta su na to rekli. Ustvari reci cu, mozda ima onih koji ne razumeju. Nije njihova nadleznost. Da li je vasa nadleznost da odmazete onima kojima je upravo pomoc potrebna? Ako je glavni problem naseg drustva to sto neko nema ili nece da plati kartu, onda nam vi trebate koliko i kurje oko na tabanu. Ukinu cemo vas, ali vas mozda jednog dana ponovo uvedemo, kada prodjete adekvatnu obuku, kada vas neko nauci da ta sluzba nije batinaska sluzba i da ona sluzi da rastereti pravu policiju, kako bi oni imali mogucnosti da se vise posvete pravom kriminalu, KADA NAUCITE OSNOVNO PRAVILO IZ UDZBENIKA KOJI BI TREBALO DA ZNATE NAPAMET DA NIJE DOZVOLJENO REAGOVATI FIZICKI ZBOG VERBALNOG KONFLIKTA. S obzirom na to kako se sada ponasate, mislim da se necemo jos dugo gledati.