PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE


Gost

#651

2015-01-28 13:05

Ukinuti bespotrebne izmisljene Institucije.Ne zelim da moj novac koji mi drzava uzima odlazi na nepotrebne stvari.Nikakva vajda od njih samo uzimanje para iz drzavne kase,a maltretiranje naroda od kojeg uzimaju novac.Hocete da smanjite radna mesta koja drzava placa,eto vam prilike.Paraziti koji nicemu nesluze osim za maltretiranje gradjana.
Goran

#652

2015-01-28 13:09

Kad treba skloniti dzip, nekog dripca,sa travnjaka ili pesackog prelaza nema ih nigde,ali zato da maltretiraju nekog slabijeg,otimaju robu, sirotinji koja je prodaje pored pijaca,hapse "prestupnike" koji se svercuju u autobusu i za slicne "kriminalne" radnje,iskljucivo,pojedinaca (jer,gde god vide vise od jednog "prestupnika",oni begaju ) tu su spremni kó zapete puske ! Nisu svesni da gledanje Americkih filmova lose utice na mozak i ponasanje i da im se moze desiti da strasno nastradaju,ako nalete na nekog sa oruzijem ! Zato je i po njih,a narocito po sve nas, bolje da se ta,nekorisna,neformalna,s konca i konopca okupljena,prilicno nasilna,po budzet preopterecujuca,skupina ljudi,osnovana od, nekompetetnih,nestrucnih,neobrazovanih,nerazumnih i nadasve privremenih,clanova vlade,sto pre rasformira i novac namenjen njima preusmeri u humane svrhe !


Gost

#653

2015-01-28 13:16

Vučiću pederu izdao si Srbiju
Darko.S

#654 Re: Re:

2015-01-28 13:18

#8: - Re:  

 Slažem se za ukidanje komunalne policije oni su produkt DS a sada vladajuće SNS.Što se tiče besplatnih akcija to pitanje treba postaviti bivšoj i sadašnjoj vlasti koja je POKLONILA NIS a sada se prave ludi.Ja sam od Dinkićevih akcija dobio 30 evra a od DS I SNS ni dinara,pardon dobili smo smanjenje plata i peznzija,poskupljenje životnih namernica,sileđije kao kontrolore i anarhiju na svakom koraku!!!

Majke Jevrosime

#655

2015-01-28 13:20

Moramo da uradimo nesto vise od peticije, nece to biti tako lako


Gost

#656

2015-01-28 13:21

Fašističku, tačkastu ili režimsku kako se još naziva komunalna policija pod hitno treba zabraniti i oduzeti im sva ovlašćenja. To je samo grupa batinaša koja uz pomoć vlasti, protiv zakona, a u službi privatnih firmi prepada narod koji nema para za kartu dok narko dileri, uveliko cvetaju..

Gost

#657

2015-01-28 13:22

Kada minimalac u ovoj zemlji bude barem 40.000 dinara onda neka prave reda a do tada nisu potrebni niti poželjni. Pogledajte samo na birou koliko ljudi čeka na posao i puno im je da da za kratu i koliko je onih koji žive kao podstanari sa minimalcom od 21.000 dinara (ponekada i manje).
Ugledajte se na razvijene zemlje i njihov sistem plaćanja u javnom saobraćaju gde se karta kupuje u minutima tipa od 15-60 minuta odnosno od 50 dinara do 100 ili dnevna 200 dinara.

Gost

#658

2015-01-28 13:23

Nema tu sta da se komentarise....nije ovo prvi snimak koji smo pogledali. Referendum!!! pa nek gradjani odluce
Истина

#659 Re: Re:

2015-01-28 13:35

#564: Peca - Re:  

 Како Вас није срамота? Оставите те псе више на миру, нису криви што су их ЉУДИ избацили, а које НИКО не кажњава! Не желе да реше проблем јер делом ни не знају, а делом некоме то одговара јер на сваком "проблему" може увек да се заради, зар не? "Живи и пусти друге да живе", ако их не дирате, неће ни они Вас, пас је човеков најбољи пријатељ од памтивека! А ако патите од кинофобије, ирационалног страха од паса, онда то решите, а не "мрачите" и не призивајте зло никоме, па ни псима: Бог све види!"Ко не воли животиње, не воли ни људе"!


Gost

#660

2015-01-28 13:39

Finansijski teror je tek početak. Sprema se vojna država.

Gost

#661

2015-01-28 13:41

Potpisujem za ukidanje sramote i bahatosti

Gost

#662

2015-01-28 13:44

jako pametna stvar ,,smatram da toliki veliki broj komunalaca radi i prima debele plate i samim tim stete ovo drustvo i drzavu Srbiju a sve to da bi uhvatili jednu zenu bez karte koja iznosi oko 70 din..predlog u svakom autobusu uvesti odredjene elemente za ulazak sa cipovanim kartama kao na peronima i ko nema kartu nece se ni voziti i to je trajno resenje i korisnije milion puta nasem drustvu ,,a kome je zao svih ovih komunalaca nek ih zaposle po komunalnim preduzecima pa tamo nek vataju praznu slamu

Gost

#663

2015-01-28 13:45

SVE U iNTERESU GRADJANA,
NIKAKO PROTIV GRADJANA REPUBLIKE SRBIJE,
PREVIŠE JE KRVI PROLIVENO ZA SRBIJU U SVIM RATOVIMA,
GRADJANI MORAJU IMATI SVOJE NEOTUĐIVO DOSTOJANSTVP,
KAZNITE SVE ONE NA DOŽIVOTNU ROBIJU KOJI SU NAŠU JEDINU SRBIJU DOVELI DO PROPASTI, NJIMA SUDITE BEZ MILOSTI, UNIŠTILI SU NAM ŽIVOTE I SIGURNOST SADAŠNJIH MLADIH I BUDUČIH GENERACIJA, ZA SVAKU VAŽNU ODLUKU KOJA SE TIČE STVARANJE VEĆIH I MANJIH DRŽAVNIH INSTITUCIJA PITAJTE NAROD, ON PONOSI SVE NA GRBAČI.....HOĆEMO DA ŽIVIMO KAO LJUDI, NIJE SRBIJA AUŠVIC, IZVUCITE POUKE, POSLEDNJI JE ČAS !!!

Gost

#664 Ponizenje

2015-01-28 13:45

Ovo je bruka, sramota i nevidjeno ponizenje svih nas. Na pocetku sam mislio da ce komunalna policija biti nesto normalno, da cemo moci da se obratimo toj sluzbi ukoliko smatramo da smo ugrezeni ili sl. Medjutim, brzo sam shvatio da od toga nema nista. Zvao sam ih vise puta jer komsija iznad mog stana ima kerove koje ne izvodi i pusta ih da vrse nuzdu po stanu. Mesavina mokrace i izmeta se slivala niz zidove i kroz plafon. Komunalna policija je rekla da nije nadlezna. Nisam imao dobro grejanje, pa su nadlezni iz beogradskih elektrana rekli da mora da se ispusti vazduh na ventilu koji je u stanu iznad mene, ali da im nije dozvoljeno da udju i to urade. Zajedno smo pozvali komunalnu policiju i ne moram da vam kazem sta su na to rekli. Ustvari reci cu, mozda ima onih koji ne razumeju. Nije njihova nadleznost. Da li je vasa nadleznost da odmazete onima kojima je upravo pomoc potrebna? Ako je glavni problem naseg drustva to sto neko nema ili nece da plati kartu, onda nam vi trebate koliko i kurje oko na tabanu. Ukinu cemo vas, ali vas mozda jednog dana ponovo uvedemo, kada prodjete adekvatnu obuku, kada vas neko nauci da ta sluzba nije batinaska sluzba i da ona sluzi da rastereti pravu policiju, kako bi oni imali mogucnosti da se vise posvete pravom kriminalu, KADA NAUCITE OSNOVNO PRAVILO IZ UDZBENIKA KOJI BI TREBALO DA ZNATE NAPAMET DA NIJE DOZVOLJENO REAGOVATI FIZICKI ZBOG VERBALNOG KONFLIKTA. S obzirom na to kako se sada ponasate, mislim da se necemo jos dugo gledati.


Gost

#665

2015-01-28 13:50

U potpunosti se slažem sa ukidanjem ovog nakaradnog i besmislenog zanimanja,koje se ne bavi onim čime bi trebalo. Otimaju od i onako opljačkanog naroda,da bi se oni vozali po gradu ubijajući vreme u automobilima, koji su kupljeni od para tog istog naroda, koga će možda i da tuku kad umesto karte se opredeli da kupi hleb?! Narodu koji nema želudac za učlanjenje u stranku,da bi imao posao??!!Sram ih bilo! Strašno su hrabri. Njih trojica protiv jedne žene?! Vrhunac je da ne možeš da izvadiš ni jedan lični dokument dok ne platiš kaznu privatnoj firmi Apeks d.o.o.???? Ko upravlja ovom zemljom?!

Gost

#666

2015-01-28 13:56

They're completely useless

Gost

#667

2015-01-28 14:17

Komunalna policija ne radi posao za koji je formirana.Sklepana je od raznih stranackih kadrova bez strucne spreme i obuke.Postojanje police u Srbiji je sasvim dovoljno resenje pa kad su i hapsenja u pitanju.Puna podrska srpskoj polici koja odlicno obavlja svoj posao.
SMRT FASIZMU

#668

2015-01-28 14:21

Moramo ukinuti ovu parapolicisku NAcisticku formaciju koja radi protiv gradjana Srbije , a za interes privatnih korporacija ! Pod hitno im se mora stati na vrat jer ce ovo otici i pretvoriti se u otvoreni fasizam gde ce se ljudi hapsiti ,sprovoditi i zatvarati zarad izgovorene reci kao sto je to nekada bio slucaj i u Nacistickoj Nemackoj! Nemojmo dozvoliti fasistima da uzimaju vlast malo po malo dok ne bude prekasno za sve nas! Kako je krenulo da hapse i privode radi gluposti nece me cuditi da uvedu i radne logore i prinudni rad ovi iz SNS kao i njihovi uzori Nacisti gde ce se zavrasavati ako budete nepozeljni,neprijatelj drzave ili pripadnik manjine! Stanimo za vrat Fasitima iz SNS dok jos nije kasno!


Gost

#669

2015-01-28 14:24

U svakoj drzavi ima jedna policija a u srbiji im se nezna ni broj

Gost

#670

2015-01-28 14:32

Totalno cist promasaaj,kao takvu treba je ukinuti.

Gost

#671

2015-01-28 14:33

Nadam se da ce ova inicijativa nas gradjana imatu nekakvu svrhu. Hvala inicijatorima.

Gost

#672

2015-01-28 14:34

i mi koji smo bili za Vucica zgrozeni smo time !! Zna se da im ON dozvoljava da ovo rade. Njaveca sramota Srbije je Komunalna policija !! Fuj...

MAJA

 


Gost

#673

2015-01-28 14:39

Komunalna policija radi protivno Ustavu RS i sramota je kako se njeni pripadnici sa završenim kursom ponašaju kao pripadnici policije što apsolutno nisu.Ponašaju se krajnje neprofesionalno u slučajevima asistiranja kontrolorima gradskog prevoza gde nemaju pravo da budu prisutni niti da "hapse" i privode putnike bez bus plus karte u policiju.Njihov posao je potpuno drugog karaktera a ne da se ponašaju kao policajci.Velika sramota za grad Beograd.


Gost

#674

2015-01-28 14:40

Kada pogledate u kakvoj "drzavi" zivimo svaki komentar je suvisan.

Gost

#675

2015-01-28 14:46

Primorana sam da potpisem peticiju
jer sam bila svedok bahatog, siledzijskog,
i neljudskog ponasanja kontrolora i KP !
Kad su sami, trude se da budu FINI ali kad
su zajedno postaju ZVERI !