PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE
|
Biljana Hajduković Autor peticije |
#12015-01-25 20:10Pošto je svrha postojanja ove policije postalo čuvanje privatnih interesa, ne vidimo razlog da je plađaju poreski obveznici Republike Srbije ! |
|
| |
|
DrpPlus |
#2 Bruka i sramota za Srbiju!2015-01-25 20:27Слажем се у потпуности са овим - а вишак радне снаге, запослити у касарнама, да се обучавају и да уреде простор(ије) и околину! |
|
| |
|
sale |
#32015-01-25 20:41gamad bezobrazna i agresivna . https://www.youtube.com/watch?v=w3nY8TkgNkU |
|
| |
|
Jebem i jebacu |
#4 Nema od ovoga ni go kurac!2015-01-25 20:50Ma daj te ljudi sami smo krivi,pogledaj te realno! koliko ima komunalne policije u autobusu ili na ulici kad dodju u kontrolu, u svakom trenutku gradjana ima vise i to mnogo vise od njih,i ni jedan pametan covek ne moze da se nadje tu da kaze,sta gledate majmuni hajde da ih pocepamo kao novine vidite da nas jebu godinama...!!! kad udju u bus gradjani ih izbace, kad dodju na ulici popiju batine.. A MI,Cutimo A??? i o cemu pricamo vise... |
|
| |
|
janko |
#52015-01-25 20:53potpisujem |
|
| |
|
Gost |
#62015-01-25 20:56.................... |
|
| |
|
dule |
#72015-01-25 21:01stidim se sto zivim u ovakvoj zemlji,gde kriminalci setaju slobodno ulicama i rade sta im se hoce ,dok komunalna policija hapsi neduzne gradjane koji nemaju para da plate kartu a kamoli da zive... |
|
| |
|
Gost |
#8 Re:2015-01-25 21:04NIJE SAMO DA ZELJKO MITROVIC DUGUJE 207 MILIONA. KOLIKO DUGUJE MISKOVIC I OSTALI PA NISTA! KADA SE SVE TO ZN XASTO SE NE PREDUZME NESTO PO PITANJU POREZE. MISKOVIC NA SLOBODI. POREZU N IKO NE PLACA PA GDE JE BORBA PROTIV KORUPCIJE. ZNALI SU DA SMANJE PLATE I PENZIJE 10% KOJI PO USTAVU NEMAJU PRAVO. NISU ONI DALI PLATE I PENZIJE! DA BI ZAMAZALI OCI JADNIM PENINERIMA KOJI HRANE SVOJU PORODICU I UKUCANE I TO SU ONEMOGUCILI. NIKO NISTA NEMA DA RADI A OVAMO PREDLAZU DA SE RADI. DINKIC LAGAO NAROD ZA 1.OOO E A SADA SE PODSMEVA DA LJUDI RADE PA DA ZARADE. GDE SU PARE KOJE JE ZGRNUO I ODNEO NE SAMO ON NEGO SVI ONI! |
|
| |
|
Gost |
#92015-01-25 21:10Kada bi se ukinule sve parazitske firme koje se finansiraju sredstvima građana - ne bi nam smanjivali plate. |
|
| |
|
Gost |
#102015-01-25 21:12koji je efekat ako placamo policajce u odnosu sto deo neodgovornih ne placa kartu, pa to se moye resiti i elektronskim putem ko prolaz na crveno |
|
| |
|
Gost |
#112015-01-25 21:26Zaista je bruka i sramota za ovu drzavu sto su takvoj sluzbi dali tolika ovlascenja. A ako nisu dali onda je sramota sto tolerisu njihovo osiono ponasanje i ne reaguju. Zaista zsluzuju da budu ukunuti. |
|
| |
|
Gost |
#122015-01-25 21:35КОЈА КОМУНАЛНА ПОЛИЦИЈА --- ОЛОШ !!! |
|
| |
|
metak |
#132015-01-25 21:37metak odmah |
|
| |
|
Gost |
#142015-01-25 21:39Odlično i pravo ako treba ! |
|
| |
|
stojko |
#152015-01-25 21:48Privatna policija gradske vlasti !? Da uskoro očekujemo i njihovo teško naoružanje, borbena vozila za urbane konflikte ??? Zloupotreba i prekoračenje ovlašćenja je i prekomerna represija koju sprovode po direktnom nalogu gorana vesića. To je čovek koji im je dozvolio da se tako ponašaju i koji je angažovao još par hiljada bilmeza bez posla, na teret naših praznih džepova. Narod ne plaća bus plus kartice jer nema ni za hleb a kamoli za kartu. Obezbedite im posao i zaradu, i spustite cena za 50% i svi će je plaćati i imaće od čega. Ova primena represije vodi u bunt, revolt i direktan sukob. Taj bolesni vesić je okoreli kriminalac, o kojem se sve zna već 20god. da li je moguće da što veću budalaštinu oni smisle, to se ona još ekspresnije realizuje, a ostali ćute i trpe, dokle bre više ? U zatvor sa tim vesićem i ostalim bilmezima iz devedesetih koji su vaskrsli u gradskoj upravi. A i žuti ološ lustrirati i pohapsiti u isto vreme. |
|
| |
|
ГРОЗНИ |
#162015-01-25 21:55Тако је то у окупираним земљама |
|
| |
|
niki |
#17 Re:2015-01-25 22:02 |
|
| |
|
Obican narod |
#182015-01-25 22:04Podrzavam! |
|
| |
|
niki |
#192015-01-25 22:06U saglasnosti sam sa stavom gradjana da su komunalni policajci nepotrebni jer postoji legalna i legitimna policija,sto bi znacilo da su ove formacije suvisne.Sem toga nacin na koji obavljaju svoju duznost nije primeren Ustavu i pravima gradjana a lica su n,,puta prekrsila svoja ovlascenja.
|
|
| |
|
Gost |
#202015-01-25 22:07ГАДИ МИ СЕ САДАШЊА ВЛАСТ У СРБИЈИ, ТО ЈЕ МОЈ ЈЕДИНИ КОМЕНТАР. |
|
| |
|
zzivic |
#212015-01-25 22:12podrzavam akciju |
|
| |
|
Gost |
#222015-01-25 22:16Ovo je rat mafije protiv gradjana. Gde su socijalne karte gradjana koji nemaju nikakva primanja pa ne mogu ni kartu da plate..... niko o tome ne priča ni vlaST NI OPOZICIJA. Ovo je nato država i mi smo okupirani..... |
|
| |
|
Gost |
#232015-01-25 22:26AKO NE USPE OVIM PUTEM,OBAVEZNO NA ULICI SKUPLJATI POTPISE! AKO TREBA ICI OD KUCE DO KUCE ! KRAJNJE JE VREME DOSLO DA IH SKINEMO !SVE ! |
|
| |
|
Gost |
#242015-01-25 22:27Nikakvu korist gradjani nemaju od ovih koje oni placaju da bi stitili interese pojedinaca. |
|
| |
|
Gost |
#252015-01-25 22:36Komunalna policija nije u sluzbi naroda, kao ni vlada Srbije! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.