Podrska EPISKOPU GEORGIJU KANADSKOM

65

/ #65 Re:

2015-05-08 23:00

#64: -  

 Mi ne branimo Njegovo Preosveštenstvo Gospodina Georgija, mi branimo našu veru Pravoslavnu. Bilo 310 potpisa ili 30 miliona istina i pravda stiže od dragog Boga za sve nas. Vernik i iskreni sledbenik puta našeg gospoda Isusa Hrista ne sme osecati mrznju, gorcinu i oholost koju osecaju svi oni koji danas pokušavaju da sruse ono sto je nas vladika gradio i cinio za verni srpski narod u Kanadi. Narod zna da prepozna i oseti ko se iskreno brine za njega a ko ga pokušava prevesti zednog preko vode. Na žalost ja sam jedan od onih vernika koji je slepo verovao svom svesteniku koji mi je u kuću ulazio 20 godina.Njegova oholost sad se pokazala u pravom svetlu.kome da ljubim ruku? Nekom ko mi je pričao 20 godina sve najlepše o svom Arhiepiskopu a onda za sacicu dolara ili trenutak njegove imaginarne slave zaboravio i na Boga i na zakletvu i na onaj narod za koji bi se trebao brinuti. Njegovo Preosveštenstvo Gospodin Georgije je danas ona slamka spasa za koju se verni srpski narod drži da bi sacuvao svoju veru pravoslavnu, za budućnost naših potomaka.a vi gospodine koji ismevati 310 potpisnika ove peticije, vi ste izgubljeni, zalutali u nekom svom mraku pa ismevajući pokušavate da umirite vasu savest. Mi koji podrzavamo i pre svega pokusavamo da pratimo put Isusa Hrista, da ljubimo Gospod svoga svim srcem svojim i da volimo bliznje svoje mi ćemo da vam oprostimo vaše zablude i kako nas je nas vladika Georgije uvek savetovao i ucio, molicemo se i za oprost vaših greha .Neka nam Gospod oprosti grehe naše i osvetli puteve naše!