Podrska EPISKOPU GEORGIJU KANADSKOM

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska EPISKOPU GEORGIJU KANADSKOM


Gost

#1

2015-04-02 08:09

Nije pogodan za manipulaciju..Pravoslavni svet samo zajedno .

Gost

#2

2015-04-02 18:23

Слава Богу.

Gost

#3

2015-04-02 20:11

Pomaze Bog,peticiju sam potpisala jer sam u toku svih desavanja koja su na sceni nase SPC.Ne svidja mi se nacin kako se vrse cistke i u uklanjanje pojedinih episkopa ,a istovremeno se krse Kanoni i poredak u nasoj SPC.Neka Gospod pomogne svima nama,AMIN;

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-04-02 20:21



Gost

#5

2015-04-02 20:32

Потписао сам петицију зато што сам се сам током више година лично уверио у владикину непрестану бригу за Цркву, као и зато што сам од њега чуо много душекорисних речи и видео много душекорисних примера. Такође, лично сам се уверио и у то да о владики Георгију углавном лоше говоре људи који уопште не иду у Цркву и који га уопште ни не познају. Нпр. један лик кога знам, који иде у Цркву два или три пута годишње, а опсује Бога и Мајку Божију два или три пута у минути. Коме да више верујем - таквом човеку, или својим очима? Од владике ништа лоше нисам видео, како ћу лоше говорити о њему?

Gost

#6

2015-04-02 20:51

Branitelj vere od latinske svejeresi.Na mnogaja ljeta vladiko.AKSIOS!!!

Gost

#7 Чему овај прогон!

2015-04-02 21:31

Како никоме не смета што владика Григорије, како себе зове бискуп, служи са јеретицима и изговара њихов симбол вјере са 'филиокве'!


Gost

#8

2015-04-02 23:44

Za spasPRAOSLAVLJA

Gost

#9

2015-04-03 01:08

Ne svidja mi se kako se jedan za drugim smenjuju vladike koji jos uvek drze do prave svetootacke vere a novopeceni svestenici I vladike bez cvrstih korena u Pravoslavlju naginju ekumenizmu I menjaju nauku kako ih usi svrbe!

Gost

#10

2015-04-03 02:28

Od 1999 g. zivim u Ca. Molim se bogu u crkvama koje su nicale u teskim uslovima u Mississaugi, Kalgaryju, Edmontonu, kao I u Manastiru u Miltonu, a i video sam u Niagari Falsu koliko se ovaj svetosavski pastir I Boziji sluga bori protiv ovdasnjih nevernika koji su zavladali ovde i znamo koliko mu je tesko. Svi pravi vernici ga podrzavaju i ne zele novine koje se desavaju. Napad na naseg casnog Vladiku su napad na svetosavlje i nasu pravu srpsku hriscansku pravoslavnu crkvu. Neka dragi Bog cuva naseg Vladiku a mi mu zelimo da ima snage da pobedi svoje neprijatelje i ovu inkvizitorsku komisiju!

Gost

#11

2015-04-03 02:38

Потписујем јер веома добро познајем Владику Георгија више од 25 година, и знам да су све ово небулозе, лажи, и полуистине. Владика Георгије чува истинско устројство Цркве и њене каноне, онако како су радили Свети Оци кроз вјекове. А управо је то изгледа трн у оку новотарцима и екуменистима.

Gost

#12

2015-04-03 04:56

Подршка правоверном епископу, којих је јако мало у нашој Цркви.

Gost

#13

2015-04-03 05:08

Sta rade nije uredu i nije pravedno i neslazem se svim novinama sto zele da uvedu.

Gost

#14

2015-04-03 05:29

Nije vam ovo politicko glasanje, drzite svoje noseve u vas dom i vas posao. Posto Vladika nista nije lose uradio, nemate potrebe da pisete peticije, a ako jeste, onda je zakon za sve isti zar ne? 


Gost

#15

2015-04-03 07:13

svaka podtška za pravednog čoveka mnogo znači za istinu.

Gost

#16

2015-04-03 08:58

dosta su nam zla činili ,čine,i shvatite da sve ide ka tome da se čisto ,iskonsko pravoslavlje uništi.još pre 8 god.sam čitao knjigu judin poljubac, apostasija spc-a i pokušavao da shvatim da li naša crkva stvarno ide u tom pravcu i koliko je borba unutar spc za održanje starih i kanonski ispravnih načina držanja liturgije moguća da popravi uništeno. plačite i molite se braćo i sestre i vi koji imate i nemate decu i u nebo koje nam oni učiniše ovakvim kakvo jeste pogledajte.tamo iza njihovih crnih oblaka je spas dobrih i poštenih pravoslavaca. amin

Gost

#17

2015-04-03 14:29

Ekumenistti-jeretici (sinod) ruše i zatiru sve što ima veze sa iskonskim pravoslavljem . ponašaju se standardno kao petokolonaši , odnosno , prodali su veru za večeru. Izdajnici sveg svetog u pravoslavlju.

Gost

#18 Re BIBA :

2015-04-03 14:46

#1: -  NAS PREOSVESTENI VLADIKA GERGIJE KANADSKI JE JEDAN OD MOZDA ZADNJIH VLADIKA KOJI SE BORI ZA PRAVO PRAVOSLAVLJE  I NASLEDJE SVETOGA SAVE JER DA NIJE TOG PRAVOG PRAVOSLAVLJA ZA KOJI SE VLADIKA KANADSKI BORI I ZALAZE NEBIH SVETI OGANJ KOJI SILAZI SNEBA OD BOGA SILAZIO NA VELIKU SUBOTU PRED PRAVOSLAVNI VASKRS A NESILAZI ZA KATOLICKI USKRS 

 

 

 

Србадија Права

#19 Јасно као Дан

2015-04-03 15:16

Ко год је и мало упућен у дешавања у СПЦ, схвата да је у питању ништа друго до чистка неподобних Владика. Прво су паписти и екуменисти неканонски, уз најпрљавије лажи и обмане, протјерали Епископа Артемија са трона епархије Рашко-призренске. Онда су кренули да смичу и остале и тако дођоше до Епископа Канадског Георгија. 

Али, како подржати Епископа Георгија када је и он, јесте да се противио у току расправа, на крају ипак потписао безакониту саборску одлуку о рашчињењу Епискoпа Артемија???

 


Gost

#20

2015-04-03 15:57

Dog god Vladika Geprgije ,a i drugi ,nazalost manjina,propovedaju veru pravilno i brane je od jeresi,ja sam uz njega,a licni zivot i gresi ako ih ima,a svi ih mi imamo,prepustam svemogucem Bogu i njegovom sudu.Ova komisija sto je trenutno ovde u Kanadi,mogla je i da ne dolazi jer daleko vise bi imali posla tamo odakle su dosli i kod onih koji su ih poslali.

Gost

#21 Re:

2015-04-03 17:02

#14: -  

 Izgleda neko brise lose komentare, ostaju samo dobri... Kako to da Vladika ne veruje u Boga da ce sve biti dobro, nego mu trebaju potpisane peticije? Mozda se Bog povukao od svega pa smo potegli za peticije?  A ovi iz Bosne posebno znaju sta se dogadja u Kanadi. Samo pisiti, sve pisu isti ljudi videcemo koliko cete da skupite? Dok pravite privatni biznis i trosite crkvene pare, verovatno ce neko uspeti ovo da procita.


Gost

#22

2015-04-03 17:38

Potpisao sam ovu peticiju jer mi je više muka gledati i slušati kako se prave vladike verne sv.Savi non stop proganjaju,a one vladike koje su "okrenute"satanističkoj vatikanskoj JAZBINI ne sme niko da pipne.Neka znaju te vladike "SUDIJE"kakvim sudom sude onakvim sudom će im i biti sudjeno.Zato neka dobro paze kakvom merom mere i kakvim sudom sude jer nebesa GRME od BOZIJEG GNJEVA koji ide.P.S.Dok je sveti Patrijarh Pavle bio medju nama ovakvo nešto nije uopšte bilo moguće da se dešava,a sada kada njega nema satana vije našu Crkvu kao pšenicu.Neka Majka Bozija zapreti svim vidljivim i nevidljivim neprijateljima Srpske Crkve i Srpskog roda.

Gost

#23 BBB

2015-04-03 20:53

Samo kratko - Vladika Georgije zasluzuje postovanje i respekt. Divan covek i patriota. Sve ostalo je suvisno kometarisati. Zalosno.


Gost

#24

2015-04-03 21:23

Kada vidim sastav ove ekumenisticke komisije koja je poslata u Kanadu vise mi nista nije potrebno za potpis.Nazalost pripreme za takozvani Osmi Vaseljenski sabor su u punom jeku,treba skloniti svakog ko bi se usprotivio odlukama koje ce tamo biti donete.Ali oni ce ostvariti svoje planove jer imaju preveliku moc i podrsku a reakcije naroda na dosadasnje smene su blage tako da ostaje molitva da ce Bog ipak biti milostiv i smilovati se na nas gresne

Gost

#25

2015-04-03 22:15

Potpisao sam zato sto znam da je Vladika mnogo uradio za Srbsku zajednicu a ovi drugi sto ga napadaju to rade iz licnih interesa,uglavnom ja i moja porodica cenimo sve ono sto je uradio