PETICIJA ZA ODUZIMANJE NACIONALNE FREKVENCIJE TV HAPPY I POZIV TUZILASTVU DA ISPITA POSLOVANJE ISTE

Zoki_BEC

/ #55

2015-07-01 00:33

Sram vas bilo!!!

Saljete onog bulju gastoza  u Rubin pravi Reklame za njih dobija "burence" itd.itd. 

A glavnu sponzora Rubin pa koga vi lazete, da nije bilo zmaja 1/4 nebi gledala jos jednom sram vas bilo. Poslali ste zmaja u ono zmajevo gnjezdo dobija zmajice a cim ih pipne ulazi obezbedjenje ili reklama ili prebacujete u vilu. Nije narod lud, zato vas treba sa frekvencije skiniti,neka va m Obama da frekvenciju on je vas i napravit.

ZMAJ OD SIPOVA KRALJ bez njega nebi mogli ovolike pare djeliti, cim je ona baba svaka zasluzila 5000€ hocu da mi vratite pare od poruku posto ste lazno proglasili bulju "iz pariza", mada sad ima 40000€ moze da kupi kilu heroina kao sto je i javno reko. Kako ono bjese "rubin pice za pobjednike" pa mamu vam lopovsku hocemo da se oduzme onom narkomanu 1.nagrada isto ko onaj drolji iz tuzle siroce Mama joj bolestna pa sto neide mami nego se jebe po bg sa frajerima za pare ja znam licno 3 ljudi koji su joj placali za jebacinu. Jebala vas maca, nebi vas nigde bilo bez zmaja.