PETICIJA ZA ODUZIMANJE NACIONALNE FREKVENCIJE TV HAPPY I POZIV TUZILASTVU DA ISPITA POSLOVANJE ISTE


Gost

#51

2015-06-30 20:24

zato sto se nisam kao glasac takmicio sa kompanijom Rubin Krusevac,nego sam izdvajao novac za glasove i podrsku misleci da je borba fer i postena.doveden sam u zabludu i lakse bi mi bilo da su me sibicari na ulici ojadili nego sto su me ovi gusari na ovakav nacin namagarcili

Gost

#52

2015-06-30 22:20

ZATO STO JE NEPRAVDA I KORUPCIJA SE SVAGDE ZAVUKLA U SVAKI COSAKKKKKKK




Gost

#53

2015-06-30 22:26

Dosta je bilo bluda i nemorala :)

Gost

#54

2015-06-30 23:09

Stvarno ih treba ukloniti i to ne samo sa nacionalne, treba ih ugasiti zauvek.
Zoki_BEC

#55

2015-07-01 00:33

Sram vas bilo!!!

Saljete onog bulju gastoza  u Rubin pravi Reklame za njih dobija "burence" itd.itd. 

A glavnu sponzora Rubin pa koga vi lazete, da nije bilo zmaja 1/4 nebi gledala jos jednom sram vas bilo. Poslali ste zmaja u ono zmajevo gnjezdo dobija zmajice a cim ih pipne ulazi obezbedjenje ili reklama ili prebacujete u vilu. Nije narod lud, zato vas treba sa frekvencije skiniti,neka va m Obama da frekvenciju on je vas i napravit.

ZMAJ OD SIPOVA KRALJ bez njega nebi mogli ovolike pare djeliti, cim je ona baba svaka zasluzila 5000€ hocu da mi vratite pare od poruku posto ste lazno proglasili bulju "iz pariza", mada sad ima 40000€ moze da kupi kilu heroina kao sto je i javno reko. Kako ono bjese "rubin pice za pobjednike" pa mamu vam lopovsku hocemo da se oduzme onom narkomanu 1.nagrada isto ko onaj drolji iz tuzle siroce Mama joj bolestna pa sto neide mami nego se jebe po bg sa frajerima za pare ja znam licno 3 ljudi koji su joj placali za jebacinu. Jebala vas maca, nebi vas nigde bilo bez zmaja. 

 

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-07-01 00:35


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-07-01 16:30



Gost

#58

2015-07-01 17:06

Stramota je da jedan grad kakav je Niš nema ni jednu televiziju sa nacionalnom frekvencijom a imao bi šta da pokaže i prikaze

Gost

#59

2015-07-01 20:00

Ovo je sramota, namjestena pobjeda Nenadu Marinkovicu, nakon toga u Reality Show Maldivi je non-stop u kadru. Dokle da gledamo ponizavanje zenskih ucesnika!

Gost

#60

2015-07-01 22:38

Zato što se slažem sa navodima u peticiji i mislim da je u "Parovima" sve bilo koruptivno, namešteno, nemoralno i nepošteno. Posebno zato što je organizovan od strane produkcije i prikazivan sadržaj koji treba zabraniti jer je suprotan osnovnim normama društvenog ponašanja i morala.

Anonymous

#61 SUNOVRAT

2015-07-03 01:18

NASILJE U DNEVNOM TERMINU NA TELEVIZIJI SA NACIONALNOM FREKVENCIJOM! DOKLE VISE?

Neutralni

#62 Re:

2015-07-04 12:49

#2: -  

 U potpunosti se slażem i podrżavam peticiju i tužbu,!!!

MIRCE

#63 Re:

2015-07-04 13:26

#2: -  

 Ugasite ovaj sow nije OVO ZA gledanje narocito Za nasu mladu decu.Ovaj GAZZTOZ hoce sve nasu omladinu POKVARITI.Happy TV ODMAH UKINUTI POD HITNO

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-07-04 13:43



Gost

#65

2015-07-04 16:54

jebite se isti ste lopovi ko i televizija samo pare jebale vas pare

Gost

#66 Luzeri

2015-07-04 17:37

Televizija je super al bash im je krivo sto je gatozz pobedio i sad ovi fanovi na retardiranog zmaja i psihopat jelenu koja je no lifer nema zivot ocu da zatvoru televiziju happy bash je duhovito haha 


Gost

#67

2015-07-04 20:29

Neplacam tv da bi slusao bezobrazluk jedne drogeraske prostacine Gastoza koji samo laje ko psina jos nista odnjega nismo culi normalno ako je on uzor mladima svaka cast .pitam se samo ko to normalan glasa zanjega?Pretpostavljam da glasaju samo u inat Jeleni od koje jos nismo culi nit jedne jedine rijeci prostakluka nazdravlje glasacima ko za njega glasa.Rijaliti nije los rado bi gledao radi ostalih ljudi koji tu ucestvuju ali radi tog drogerasa iskompleksiranog cim ga vidim gasim tv.Dobronamjerni.

Gost

#68

2015-07-04 22:35

Zato sto je Piconi prevarant, kupio je Hotel Rubin u Krusevcu, ostao duzan radnicima 24 plate i samodoprinose, a onda smisljeno otiso pod stecaj i nikome nista,,,ima dabelu pozadinu iza sebe

Gost

#69

2015-07-04 23:35

peticiju potpisujem zbog javnog zlostavljanja Ilije Grahovca i Jelene Golubovic od strane ucesnika Nenada Marinkovica na nacionalnoj televiziji, a sve u dogovoru sa tz. produkcijom. Cetri meseca pratim program koji nije adekvatan za nasu decu, a koja prate htela ili ne mladog narkomana koji im postaje uzor, jer su ga tako dobro izreklamirali. Hepy parovi i Maldivi svratiste prostitutki, narkomana i alkoholicara ne smeju biti uzor nasoj deci!!!

Gost

#70

2015-07-05 06:25

Sve napisano u peticiji je istinito!

Gost

#71

2015-07-05 07:06

Nasilje,blud, narkomanija,alkohol,sex i sve ono sto je ruzan primer ne samo omladini nego i svakom gledaocu.Covek zeli da pogleda nesto zabavno ali ovo je zastrasujuce toliko bi porucila vlasniku tv Hepyy

Gost

#72

2015-07-05 08:36

Imate moju punu podrsku jer je ovo skandalozno!!! U ovom a i u prethodnom rijalitiju svaki pokusaj da na povrsinu ispliva inteligencija je bio osujecen . Iskreno, ne znam kako im se "omakeo" Dusan jer su presli sami sebe i dozvolili da u rijaliti udje inteligencija! Jelena je bila neko ko se borio inteligenciom i svaki pokusaj istog je bio vrisak ostatka ucesnika na nju. Ne razumijem ni ljude koji su glasali za Nenada i pretpostavljam da su to uglavnom tinejdzeri kojima osoba kao on postaje idol. To treba zabraniti! Dajemo krila nasoj mladosti da u zivotu budu "umni degenerici", letece konobarice, elitne prostitutke,starlete. kabadahije.... Zasto ne postoji nacin da se broj lasova prikazuje ? Zbog poreza? Prevare i malverzacije??? Zasto li???

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-07-05 08:43



Gost

#74

2015-07-05 11:02

zbog kradje i prevare gradjana srbije zbog namestanja pobednika u rijaliti parovima nepravde prema drugim ucesnicima

Gost

#75

2015-07-05 11:27

Bez komentara. Ovde je sve jasno. "Nije" samo za one koji ustvari  sve ovo i rade. Sramota!!!!!!!!!