Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Ravnogorac Selo Ba

/ #1084 Re: Re: Re:

2015-08-10 21:38

#1060: - Re: Re:  

 Ako je rodjen u Crnoj Gori , on je ipak strani drzavljanin , ako tako razmisljate onda ovde mogu da se skoluju i Romi i Albanci i svi azilanti sveta . O cijem trosku i cijoj grbaci, da moje dete rodjeno u Srbiji nema leba da jede. Vi da se skolujete a Srbi u sopstvenoj zemlji ostanu neskolovani i bez posla. Alo bre, ne brani niko nikom nista , ali  Srbin u Srbiji ima prvenstvo, Crnogorac u crnoj Gori ima prvensstvo, Makedonac u Makedoniji ima prvenstvo . Razumes li ti srpski . Kad je tio sve tako idealno sto u Sloveniji Srbi kojih ima cak 200 000 hiljada ne mogu da ostvare svoja prava. Ne brani vam niko, ali platite pa se klatite. Zasto da moja zemlja gladuje i u mojoj zemlji da ne mogu mladi da se zaposle zbog raznoraznih laznih Srba. Licno poznajem jednog Crnogorca koji nikad nije verovao u Boga, ali je stavio  ikonu i poziva ljude na slavu gde ismeva Pravoslavlje, govoreci da to radi zbog posla da ga ne bi izgubio i zbog cerke da je ubaci na neko rukovodece mesto. Eto sto, inace u pitanju je bivsi profesor marksuizma i socijalizma.