Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

BRONCOMAN
Gost

/ #1499

2015-08-11 07:48

lose je davati povlastice nekome ko te ne ceni, radi ti iza ledja, niko tako nije uspeo da sacuva dostojanstvo nego se nasao u blatu...mislim na politiku Srbije...sve je stvar reciprociteta...sa povlasticama se trguje, kad dodje dan trgovine ti onda kazes ja tebi dajem ovo a ti meni dajes to...takvi koji ne postuju nauku, veru I kulturu razumeju se samo u sankcije I trgovinu...nikad dobar nije naucio loseg nego je los opljackao dobrog...Crna Gora ne ulaze u nauku I obrazovanje, nego koristi nase resurse, a sve kosta...I u Svajcarskoj samo 10% stranih studenata moze upasti na budzet...a znamo da Srbija nije Svajcarska

Dalje, svi crnogorci koji su u Srbiji moraju da cuvaju Srbiju i da rade u njenom interesu i drzava treba da se postara za to, a ne da mi obicni gradjani trpimo ... tako se radja mrznja ... Zakone moraju donosti mudri ljudi lojalni Srbiji ...

Naravno da ce neko ko ima zenu crnogorku ili muza ovo da shvati licno...a ne treba...novac od poreza gradjana Srbije mora se namenski trositi za dobrobit gradjana Srbije, samo 10% moze da ide ljudima koji to nisu...

Dalje, Crna Gora ne daje dvojna drzavljanstva ljudima koji su zbog braka u CG, ni rusima, ni hrvatima, ni srbima, nikome...jer je to njihovo diskreciono pravo kome ce dati drzavljansvo...a Srbija deli drzavljanstva svakome, najlakse je dobiti Srpski pasos...tako ce se ovi crnogorci opet skolovati na budzetu srpskih gradjana a iza ledja nam se smejati kako radimo a oni su gospoda...

Mozda srbi vole da budu radnici mucenici i sluge...i da skoluju tudju decu jednako kao svoju...