Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

/ #1578 Re: Re: Re:

2015-08-11 09:23

#1562: Nale - Re: Re:  

 Није тачно, и не треба да буде тако. Није Србија Београд, и мука ми је више од Београђанског себичлука.

И Срби из републике Србске имају право да студирају као Срби, и Срби из иностранства такође, ЗАТО ШТО СРБИЈА НИЈЕ БЕОГРАД НЕГО ДРЖАВА СВИХ СРБА КОЈА ТРЕБА ДА ПОДРЖАВА СРБСТВО!

Уколико праве проблем везама и убацивањима у дом и они који су Срби из црне горе, треба да плате, али самофинансирајућу цену за Србе, што је такође доста око 1000 евра, и тиме ником не заузимају место. Ви из Београда сте навикли да продајете део по део Србства и Срба, и уопште вас тога није срамота, а и половина вас је пореклом из Црне Горе, а сад и те своје рођаке хоћете да издате, само зато што сте такви. Ја нисам пореклом из Црне Горе, али ви Београђани сте антидржавоторни и неодговорни. Треба да плате нормалну самофинансирајућу цену за Србе и да не добију дом док не ослободе државу и повуку признања и толико. По мени исто треба лажи оног Вука Караџића који је похрватио Србски исправити, а није Србски који причамо на југоистоку Србије и Косову и Метохији уврстио нигде, а тим језиком написан Душанов законик а и Свети Сава причао тим језиком... чак је записивао тај ћопави црногорац антисрбин чији правопис поштујете песме у десетерцу (само Срби имају десетерац) у Македонији и назвао их бугарским песмама, а биле о средњовековним Србским владарима, чиме је намерно направио простор бугарима и немцима да вам дају могућност да их продате.

 На факултету на којем је самофинансирајућа цена за Србе 1000 евра за странце је 3500 евра, цигани се само изјасне као цигани и добију и буџет и дом без обзира на успех и пријемни, није ли то ВЕЋИ ПРОБЛЕМ?

Нисте ли сви ГЛУПИ ПОМАЛО што намерно хоћете да обесмислите ставове Срба из Црне Горе да су Срби и да иду у Србску Православну цркву, да помогнете милу чије су новине јуче и популарисале ову петицију, да би удаљио приморје и Русе од Србије, и отео Србске цркве.