Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Prudon

/ #1770 Re: Re: Prudon

2015-08-11 16:05

#1753: Dzoni - Re: Prudon 

 Slušaj sekto,pišem kao što govorim.A ti ne razumeš jer imaš svoj sektaški jezik.Kao član zajednice koja je Inkvizicijom raspopa Danila zavodila demokratiju,treba ti dati do znanja da o istoriji možeš tvom sektaškom babu pričati.Vi sektaši ste bolesni od te istorije koju ste sami pisali. Pa,nek ti Matija Bećković kao državljanin Srbije kaže da nema na svetu zemlje,koja nacionalno kulturno blago zasniva na pisanju unazad-odnosno da ne postoji original štampanog izdanja Gorskog Vijenca.A konkretno da ti odgovorim neznalico sektaška da se nekad nije zvao nikšić kad je tvoj pop danilo odvojio moju Hercegovinu i spojio sa Arnautima nego-Onogošt,dalje na Cetinju je moja djedovina a ne tvoja sektaška -pitaj za Vlašku kolibu. To su naše Herske,Erske,Šijak---bile paše i katuni...A izrod mi ubi djeda Borojevića i Radula Vlaha - Ivan Crnojević koga pozvaše i primiše na Cetinje. Eto malo ti istorije sektašu,vi ste uzeli naše ime najstarije prestonice Srpske Dostinike,i taj moj narod i tvoj izrode (al ti si izgleda Arnaut) je zvao se Morejci,a to ti sektašu znači Crni ,..Kao i moja Morava,moja baba Moravka,..eto ti sektašu i idi u tiranu i tamo pravi ustanke a ne u mojoj djedovskoj SRBIJI...MRŠ..