Da Ustavni sud RS usvoji Kristijanovu žalbu!


Gost

/ #81

2015-09-06 14:02

Samo na jednu stavr zelim da ukazem javnosti: Ne poznajem licno Kristijana i to nije vazno. Poznajem puno osoba koje su se bavile ili se i danas bave nekom vrstom kriminala, i moram da primetim i istaknem ovu najvazniju cinjenicu-od onih za koje sam ja cula ili ih znam ,nikada nisu bili osobe koje pomazu bolesnima, koje se odazivaju trbinama i mladima salju neku poruku o zdravom zivotu, A TO JE EFEKTNO KADA KAO SAVET DA OSOBA KOJA JE BILA U SVETU KRIMINALA! Ja sam HIV pozitivna i jedina sam zena u Srbiji koja javno govori o tome,kako u medijima tako i na edukativnim tribinama i znam kako mladima i drugim ljudima sasvim je drugacije kada licno iskustvo steknu o HIV poz osobama a sasvim je drugacije kada o HIVu citaju iz knjige samo. Tako i kada Kristijan mladima kaze da ne idu u kriminal-to ima izazove reakcije kod mladog coveka i jednostavno-MOZE DA MU VERUJE. Neka ne bude mrznje ili zavisti i sujete prema kristijanu, neka bude sto vise takvih primera. Svako dobro i glasam za resocijalizaciju I DAVANJE SANSE DA SVAKO MOZE PROMENITI STIL ZIVOTA-I DOBITI NOVU SANSU DA BUDE KORISNI CLAN DRUSTVA. Pozdrav