SPRECITI KRADJU RTS OD 1 JANUARA


Gost

/ #11

2015-10-07 10:08

Ja rts negledam zato što nemam šta da gledam. Na drugom programu nema nista sve neke dosadne emisije. Na prvom programu gledam serije koje sam gledao kad sam bio mali i to najgledanije tada u to vreme. Sve serije koje su bile najgledanije rts je od njih reprizirajuci napravili da su sada najdosadnije. Trenutno se emtuje vruć vetar koji je repriziran ko zna koliko puta. Negledam više, prebacujem kanal. Emituje se Beogradska hronika i satima o problemima Beograga, o bus turs, o pukloj cevi na Bežaniskoj kosi, o Beogradu na vodi i. t. d. Muka mi je od vaših problema neka se uvede Beogradjanima taksa jer se o njima priča. Šolitičke intrige koje su nas ukopale dva metara pod zemljom da nemamo još malo šta da jedemo. Daljinjso grejanje gde nas komunalci pljačkaju, struja koja je povećana cena, voda, hrana koju jedva skupimo neki dinar da bi preživeli. Odrasla deca od 41 i37g bez posla, bez porodice, bez nartaliteta. Dok ja budem živ imacemo nekako za hranu medjutim teško. SADA VI DA VAŠOM TAKSOM NA RTS A NIŠTA NEPRUŽATE... ISKLJUČITE PRPGRAM ONIMA KOJI NEŽELE DA GLEDAJU RTS. NEMOJTE NA SILU DA NAMETNETE LJUDIMA NESTO ŠTO NEŽELE. MISLIM DA ĆE VLADI PREOVLADATI ZDRAV RAZUM I RAZUMETI OVAJ NAPAĆEN NAROD