Bedno je ali istinito!

Komsije

/ #106 ORe:

2015-10-09 20:23

#105: car -  

 Zenama bi trebalo da bude jasno pre nego sto dodju i udaju se za Stanisu da Stanisa ne moze da ih vodi samo u provod. Stanisa zivi na selu, covek ima farmu, oko te farme uvek ima posla, naravno ima i ogromnu kucu, tu kucu treba odrzavati i cistiti. Vidim ovde da je neko postavio slike i smeje se Stanisi jer je Stanisa usao u neku prodavnicu i gleda cene, pa zar ta osoba koja se smeje Stanisi ne radi to isto kada ulazi u prodavnicu? to svi mi radimo svi trazimo jeftinije da prodjemo. Takodje pominju mu decu, kakve veze imaju Stanisina deca sa ovom sramnom peticijom? ti ljudi koji mesaju decu oko gluposti sve govorie o sebi i svom kucnom vaspitanju i postenju, to su ljudi bez karaktera i morala. Po nekima ovde Stanisa bi bio dobar jedino onda kada bi bio totalni alkoholicar lopov ili neradnik, kada bi sedeo sve po zatvorima i kafanama. Meni licno i mojoj porodici Stanisa Jeremic je samo pomogao nikada odmagao, blizu smo ovde, saradjujemo poslovno, nikada nas nije slagao ili prevario uvek je bio korektan prema nama, nadam se da smo i mi bili prema njemu.  Ja sam osoba koja najvise ceni istinu postenje i tacnost. Veliki pozdrav za Stanisu i sve dobronamerne ljude ziveiiii