Bedno je ali istinito!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Bedno je ali istinito!


Gost

#101 Re: Re:

2015-10-04 07:53

#100: Pravda - Re:  

 Doticni gospodin trazi slugu a prica udvara se kao da  trazi ljubav svog zivota i zene tu nasednu a ne na            imucnog povratnika vidi odmah  da je bedan

Rada

#102 Re: Re: Re:

2015-10-07 18:08

#101: - Re: Re:  

 Znam veoma dobro Stanisu jeremic, kao radnog i postenog coveka, Stanisa nikome nista ne duguje, covek ima tu farmu, radi tu zemlju od koje zivi kako zna i ume. Stanisa ni jednu od vas nije silovao, sve ste se vi udale za njega na dobrovoljnoj bazi, bile ste zaljubljene ili u njega ili u njegovo bogatstvo, povratnik iz Svajcarske, ima dobru lovu, htele ste lep zivot,poput starleta ili sponzorusa. Znam jednu sto je bila nekoliko puta udata za Stanisu, malo ostavlja muza i ide udaje se za Stanisu malo se opet vraca kod muza pa opet kod Stanise i sve tako u krug. Pa zar je Stanisa kriv sto je ona laka zenska i zena sumnjivog morala? naravno da nije. I zato ostavite coveka na miru, bile ste za njega nije vam se svidelo, ili se njemu niste vi svidele kao zene i domacice. Ova peticija je najbolji dokaz da od ljubavi pa do mrznje je tanka linije, ljubomora je u stanju da napravi cudo. 


Gost

#103 Re: Re: Re: Re:

2015-10-09 07:27

#102: Rada - Re: Re: Re:  

 BRAVO ZA KOMENTAR. STANISA JE CAR ... VEC JE PRONASAO DRUGU ZENU..... SAMO NAPRED CANE MAJSTORE....

slobodan

#104

2015-10-09 08:31

BRAVO CANE ZA NOVU ZENU DA SE NADAMO DA CE DA BUDE VISE OD MESEC DANA

car

#105

2015-10-09 10:30

Taj gospodin je izgleda car u krevetu kad zene tolike nemogu da mu odole

Komsije

#106 ORe:

2015-10-09 20:23

#105: car -  

 Zenama bi trebalo da bude jasno pre nego sto dodju i udaju se za Stanisu da Stanisa ne moze da ih vodi samo u provod. Stanisa zivi na selu, covek ima farmu, oko te farme uvek ima posla, naravno ima i ogromnu kucu, tu kucu treba odrzavati i cistiti. Vidim ovde da je neko postavio slike i smeje se Stanisi jer je Stanisa usao u neku prodavnicu i gleda cene, pa zar ta osoba koja se smeje Stanisi ne radi to isto kada ulazi u prodavnicu? to svi mi radimo svi trazimo jeftinije da prodjemo. Takodje pominju mu decu, kakve veze imaju Stanisina deca sa ovom sramnom peticijom? ti ljudi koji mesaju decu oko gluposti sve govorie o sebi i svom kucnom vaspitanju i postenju, to su ljudi bez karaktera i morala. Po nekima ovde Stanisa bi bio dobar jedino onda kada bi bio totalni alkoholicar lopov ili neradnik, kada bi sedeo sve po zatvorima i kafanama. Meni licno i mojoj porodici Stanisa Jeremic je samo pomogao nikada odmagao, blizu smo ovde, saradjujemo poslovno, nikada nas nije slagao ili prevario uvek je bio korektan prema nama, nadam se da smo i mi bili prema njemu.  Ja sam osoba koja najvise ceni istinu postenje i tacnost. Veliki pozdrav za Stanisu i sve dobronamerne ljude ziveiiii


Anonymous

#107

2015-10-10 20:59

Divni covece!!!! HVALA TI
TAMARA

#108

2015-10-10 21:01

JAOOOO SAD GA VIDEH NA SLIKAMA, PA JA OVAKO MATORA NE BIH NJEGA NI DA ON MENI PLATI AHAHAHAHAA

N.N

#109 Autor peticije licno!!!

2015-10-11 04:15

Zalosno je kako covek moze sebe toliko da ceni i uzdize da pada na taj nivo da sam komentarise i hvali sebe samoga. Da je on toliko dobar dokazuje celokupna situacija,imao bi barem jednog pravog i iskrenog prihatelja i barem jednu zenu koja bi mu bila podrska da je sve ovo istina sto navodne komsije i rade komentarisu. Koju ogromnu kucu ima on to i kakav je on povratnik iz CH nema njemu od CH nista. Peticiju sam pisao najvise zbog osobe koja je novce i novce potrosila na njega a on je posle rastanka lagao sve i svasta o njoj a to joj je verovatno hvala sto mu je kucu napunila novim stvarima od poda do krova. Drage dame sudite same glavom a ne kojekakvim laznim komentarima kako je on car i posten,jer on nema komsije koji bi o njemu pisali ista lepo. Pozdravlja vas vas N.N

P.S-odluka je drage moje dame na vama.nemoj te patiti uzalud jer samo su mu slatke reci a dela cemerna.

Tamara za vas srdacan pozdrav!!

 


Gost

#110

2015-10-11 12:27

Zaustavi te lazi i obmane! Drage dame ovim putem hocu da pomognemo svim zenama da ne nasedaju na prevaru i laz. Naime radi se o coveku koji obmanjuje zene a tome mora doci kraj! Ako dodjete u kontakt sa osobom koja vam obecava sve (ljubav,bezbednost,vile kule i nzm sta sve) obratite paznju na to da ste sledeca zrtva jer od svega toga nema nista. On je cicija i sve sto njemu treba je zena koja ce da rinta i bude sluga a on da uziva!

Gost

#111

2015-10-14 07:25

ja mislila moj bivsi kad ono nije.ma zene takvih ima dosta.ne vidim poentu ove peticije,pa svi seljaci su takvi,to su naucili u svojoj porodici-gledali kako tata tuce,vredja,izrabljuje mamu.i on sad posto je mentalni bolesnik trazi mamu.pa dokaz su vam sva ova masovna ubistva zena u porodici.i ako obratite paznju to su sve muskarci iz sela.
KOMSIJA

#112 Re:

2015-10-14 10:11

#111: -  

Lupate gluposti, kakve to veze ima ko zivi na selu a ko u gradu? Pa taj Stanisa Jeremic je ziveo godinama u Svajcarsku, u kulturan i civilizovani zapadni svet, kulturniji je od svih vas ovde. Spominjete ubistva i porodicna nasilja, pa vecina tih ubistva se desila upravo u gradovima. I kakve to veze ima sa ovom peticijom? Budala ima svuda, ja licno imam zena za najmanje 10 zivota i ne pada mi na pamet da zbog zena upropastim svoj ili neciji zivot, imam zivot kao iz bajke, mlad sam, bogat, lepo izgledam, zene za mene nikada nisu bile problem. Veliki pozdrav za Stanisu Jeremic i njegovu porodicu. KOMSIJA

komsija iz sela

#113 Re: Re:

2015-10-14 11:00

#112: KOMSIJA - Re:  

 Bre stanisa dokle vise da pises ti sam da hvalis sebe ??  Koji komsija ovo pise VOJA LU BREGU ??

Vitezevci

#114 Re: Re: Re:

2015-10-14 15:39

#113: komsija iz sela - Re: Re:  

 E pa moguce je da Voja pise a mozda i Gruja ko zna hahahahaaaaa...a mi vitezevci znamo ko ie Stanisa i kakav je a i koliko ga "KOMSIJE" vole obicno ga cesto tako i zovu hahahaaa...


Anonymous

#115

2015-10-14 16:29

Ostavite vise ovo neduzno bice da uziva sa svojom porodicom. Dosta sa glupostima pustite coveka da zivi. Dokle vise atak na njega? Dokle?

Gost

#116 Re:

2015-10-14 16:56

#115: -   Taj Stanisa je radio godinama u Svajcarsku, sve sto ima je stekao postenim radom, nikome nista ne duguje. 

 

Vitezevcii

#117 Re: Re:

2015-10-14 17:44

#116: - Re:  

 Nikom bas nikom sem nekim firmama mermer stolove hahahhahaaa.Toliko o postenom coveku.

Komsije

#118 Re: Re: Re:

2015-10-16 06:15

#117: Vitezevcii - Re: Re:  

 Vazno je da ne duguje nista nasim ljudima i obicnom narodu. A za firme po Svajcarskoj i za Svajcarce bas nas briga. Ostavite Stanisu na miru, zivite svoj zivot i pustite druge da zive. Veliki pozdrav za Stanisu i njegovu porodicu..... ''''KOMSIJA''''.....

lola

#119 Re: Re:

2015-10-16 11:45

#24: Neka - Re:  

 Na sta ste se primile? Na kucu, ili na to sto je povratnik iz Svajcarske? Odakle vam ideja da verujete nekome koga ste upoznale na Fb?I kako ste to sve vi otisle da zivite kod njega tek tako? Obecao vam je...? Alo kolko vi imate godina, sram bas bilo! 

jeca

#120 Re: Re: Re:

2015-10-16 17:28

Neverujem da je neka otisla tek tako da zivi kod njega otisle su posle duzeg zabavljanja pale na njegove slatke reci neznajuci da on svakoj se udvara istim recima, to je on naucio kao djak prvak pesmicu ..

jasmina milojevic

#121 Re: Re: Re:

2015-10-31 00:20

#51: - Re: Re:  

 Imam, završila sam fakultet, magistrirala, i doktorat je blizu. Stan sam stvorila sama, uz melu pomoć braće. radim od 22. uporedo sa studijama. Moj muž ima stan, i nikada ga nisam pitala kome će ga ostaviti. Od vas su poštenije i one u Picinom parku. I treba da vas iskorišćavaju psihopate jer ste i same to.


Gost

#122 Re: Re: Re: Re:

2015-10-31 08:07

#121: jasmina milojevic - Re: Re: Re:  

 Gospodjo sa fakultetom niko ne prica ovde o matrijalnim stvarima vec o pshopati koji zna da ubedi zene da ih voli najvise samo se pise povratnik iz ch da bi se znalo o kome se radi , o stanisi jeremicu , zene mu poveruju jer je pshipota manipulator ....


Gost

#123 Re:

2015-10-31 22:31


Anonymous

#124 Halapljive

2015-11-02 11:25

Nije on kriv sto zene hoce nego je kriva zenska halapljivost. 


Anonymous

#125 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-02 11:29

#122: - Re: Re: Re: Re:  

 Ne moze se manipulisati ako druga strana nije podlozna manipulaciji. Pomenute su kuce i bezbednost to je klasicna prostitucija. Da je samo ljubav pomenuta to je manipulacija a ovo je sa kucom i bezbednoscu kalkulacija.