Bedno je ali istinito!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Bedno je ali istinito!


Gost

#51 Re: Re:

2015-09-01 20:15

#16: Jasmina Milojevic - Re:  

 Gospodjo,nemojte da pametujete o necemu o cemu nemate pojma.


Gost

#52 Re:

2015-09-01 20:16

#4: postena -  

 PSIHOPATA kao i svaki stoti muskarac!


Gost

#53 Re:

2015-09-01 20:19

#14: Sneza -  

 Pazite se svakog ko vam obecava svasta,prica bajke o buducnosti i nudi brak posle par sastanaka. 


Gost

#54 Re:

2015-09-01 20:29

#25: jedna njegova "zrtva" -  

 U potpunosti se sazem sa tobom. Tuzno je kako ljudi komentarisu a ne znaju kroz sta su te zene prosle. 


Gost

#55

2015-09-02 05:20

Sta ovaj covek radi to je ponizenje za svaku zenu i jos uvek ih pronalazi putem interneta ali sreca odkad se pojavila ova peticija mnogo manje

Gost

#56

2015-09-02 06:08

Ovi programi su parada kiča I neukusa.
Zelela sam da saznam sta je osnovni cilj tih programa.
Mislim da je samo zaglupljivanje gledalaca, stvoreno za gubljenje vremena i beskorisno.
Verujem da bi psihijatrijska struka, sociolozi i drugi kompetentni stručnjaci trebali da se uključi i da svoje mišljenje o tome koliko je los uticaj ovih emisija na populaciju koja ih prati.
Znam da ovakvih programa ima i u inostranstvu i svi imaju neku ciljnu populaciju.
U vremenima u kojima živimo je potrebno da razmišljamo o boljem životu na realnim pretpostavkama.
Ove emisije su amaterske i ne mogu nikome pomoći.
Gledanje istih je samo gubljenje vremena.




Gost

#57

2015-09-02 08:00

ovo što se prikazuje je srozavanje svih ljudskih i moralnih vrednosti. aaasramota
Vitezevo

#58 Re:

2015-09-02 09:00

#22: Neko tamo -  

 Sta ti imas protiv nas Vlaha? nisu svi Vlasi isti. Kao sta nisu ni svi Srbi isti. I sta to fali nasim seljacima ljudi posteno zive od svog rada. Komentar ti je nula


Gost

#59

2015-09-02 09:19

Ljudi posteni su ljudi nema  veze vlasi srbi ali stanisa je daleko od postenog coveka svaka njegova rec je laz njemu zena je sluga kod njega ni za hranu nema samo posao od 6 ujutru do 9 uvece 


Gost

#60

2015-09-02 09:42

Stanisa prestani bre da lazes i da obmanjujes ljude. Trebao bi da znas da je oteto prokleto. Od tudjeg znoja i tudje muke nema napredka i prosperiteta. Ako je sve ovo tacno? Bog ima da te kazni i da ti sudi jer Bog sve vidi. Vrati bre zeni ono sto je njeno imaj barem malo obraza i karaktera vidis da ti se smeje cela Srbija.

Gost

#61 Re: Re:

2015-09-02 09:55

#54: - Re:  

 DA jednoj zeni sto je bila udata za njega, bilo je potrebno 7 godina, da svati da je sve laz, on je veoma vest manipulator 

 

Staniša Jeremić

#62

2015-09-02 10:21

Dobro bre žene šta oćete od meneeeee  više ???????   kažite se po ime i prezime šta sam vas ja prevario, mogo sam ja da vas pričam štogod oćete ali vi ste same videle i koji sam i kakav sam i koliki sam i tele ste da se udate, ali izpostavilo se da ste vi mene lagale da me volite da ste se zaljubile da sam ja vaša sreća slunce rados uživancija da će mo se pazimo ljubimo mazimo negujemo da idemo na svirke i muziku.  Sve ste tele da ve obezbedim a da ne date ništa da ne uložite da se UVALITE KOD DOBROG DOMAĆINA. Epa nemože tako, kad nešto iskaš ondak moraš i da daš, a pošto niste imale ništa da date ni pare ni bogatstvo ni miraz  NI  LEPOTU pa čak  NISTE  TELE NI DA RADITE što je ondak trebalo da vas držim dalje i izdržavam ????  Ajde se pokažite šta ste vi dale  a kažite pošteno šta ste tele.  Da ste bile čestite i valjane ni pretkodni  muževi ve ne bi oterali,  jel neje tako ?  kažite pošteno  a ne da ovde na mene frljate drvlje i kamenje da pričate da sam vi ja kriv a sad vidim da vam ni moja lepota nije bila odgovarajuća, ama zar tako ne priznajete da ste  tele samo da me iskoristite i da zgrnete moje imanje. Ajde dajte vaše slike na  facebuk i kažite koja je šta uložila i dala kolko se pomučila kolko je bila poštena i iskrena kolko ste tele da povedete red od kuću i domaćinstvo ?  Zasad tolko  i nevalja vi što tolko lažete i krivite poštenog domaćina i KULTURNOG  stanišu   koj će da oće s vas takve da budne

sasha78

#63

2015-09-02 11:10

kad padatae na te fore o kulam,a i gradovima i da ce vam u tom braku cvetati cvece, a da nista ne radite, pa mozda cak i da uzivate a da sa strane imate nekog ko vam se svidja...u prevodu KAD STE SPONZORUSE, tako vam i treba


Gost

#64 Re:

2015-09-02 11:16

#62: Staniša Jeremić -  

 Ako  pocne ova zadnja  da pise sta ti sve dala i sve da    joj vratis ostaces samo sa jedan par gaca to svi oko      tebe znamo jasmina nije imala sta da ti da radila ko        konj sve ona sama znao si da nije ni pismena i posle je  neces sramota sto te svi zajebaju

M.J.

#65 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015-09-02 11:39

Kao prvo, ovaj sto se predstavlja kao Stanisa Jeremic i sto je napisao ovaj ogroman tekst, moze lepo na fin nacin da mi popusi kurac.. I meni i pravom Stanisi! Taj se prestavlja kao Stanisa, a ni pojma nema ko je taj covek! Bolje bi vam bilo da prestanete da brukate coveka, jer ste samo ljubomorni na njegovo bogatstvo i na njega! Jebo vam pas mater nevaspitani konjevi i kobile! Molim Admine da obrisu ovu glupost, jer ovo stvarno vise nema smisla da vredjaju i blamiraju postenog i neduznog coveka! Veliki Pozdrav Miodrag.


Gost

#66

2015-09-02 11:41

Vi koje upoznate stanisu jeremica iz vitezeva pre nego odlucite da idete kod njega bilo koji broj telefona pronadjete u imeniku iz vitezeva pozovite ko god da se javi reci ce vam koji je prevarant stanisa cerka pre par godina kad mu je umrla na sahrani nije bio ni sat vremena isao covek po drva svaka cast njenom polubratu sahranio je i spomenik joj podigao a druga cerka godinana nece da cuje za njega eto to vam je posteni domacin stanisa jeremic


Gost

#67

2015-09-02 11:54

Stanisa ovaj miodrag to si ti to je tvoja kultura takve reci koje bogastvo ti imas naredjo si neke zgrade odavno su pocele da propadaju a o kuci da ne govorimo sve skrseno i polomnjeno a onaj audi moj deda imao takav jos malo delovi ce izpadaju putem kao i od traktora konbaja svemu je prosao rok trajanja

Staniša Jeremić

#68

2015-09-02 12:13

Ti što pominješ  JASMINU što nekažeš s koga se jasmina vidjala po selo i kod koga je svraćala u Porodin i s koga se ODMARALA u seno na  vr  traktor ???  to se ne pitaš i to ne oktrivaš.  i ja treba takvu ženu da držim u kuću.

a ti zadnja  ajde napiši kako se prestavljaš  i  šta ti dugujem.  ako ti išta dugujem odma  ti dam sve duplo, ali nemoj da lažeš kaži pošteno i otvoreno da cel svet zna

Staniša Jeremić

#69

2015-09-02 12:17

čemu je bre i komu  prošao  rok trajanja??   tebi ispadaju delovi pa se žališ na audi i kombanj.  pitam te da li je od tebe ispala nekakva RABOTA  to te pitam  to kaži i nemoj mi sučeš levo desno  i lažeš narod.  što je toj što je prestavljalo tvoju LJUBAV  što? kod mene nijedna neje donela ništa samo su neke uspele da odnesu  to je istina


Gost

#70 Re:

2015-09-02 12:19


Gost

#71

2015-09-02 15:15

Ohladi malo ako si stanisa cela okolina zna ko si i stasi nevredi ti poznajemo svi stanisu jeremica caneta

ruza

#72

2015-09-03 14:25

Taj covek je manipulator psihopata njemu je potreban doktor 

bane

#73

2015-09-03 15:16

Tesko mi je poverovati kao muskarcu da se moze pasti na taj nivo tog i netreba svrstati u ljude

Cica

#74 Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015-09-03 20:36

#65: M.J. - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Verovatno si isti kao i Stanisa pa te strah da i tebe neko ne stavi na peticiju.

S obzirom da se toliko zena javilo da ih je prevario ja im verujem a sigurna sam i 90% onih koji cuju pricu.

Realno

#75

2015-09-04 11:21

Nisu svi muskarci isti kao sto nisu ni sve zene iste. Ova zadnja sto je bila za njega, bila je ozbiljna zena, ta zena je zbog njega ostavila svoj posao i dosla da zivi kod njega, kupovala mu je sve zivo, napunila mu kucu. E sada dali ima tu i njene krivice? naravno da ima, jer je bila naivna, sa ljudima treba biti veoma oprezan i raspitivati se o njima malo. Licno o tom coveku nemam lepo misljenje, dva smo razlicita sveta i zaista ne zelim ni da ga napadam ni da ga branim. Pozdrav svima i svako dobrooooo.....