Peticija za osnivanje zakona "Aleksin zakon"


Gost

/ #1703

2015-11-18 02:38

Pise zasto sam potpisala peticiju.. hmm... Zasto???? Pa zato jer sam saglasna da se usvoji Aleksin zakon , zato jer djeca ne trebaju biti maltretirana ni psihicki ni fizicki cak ni od roditelja, a kamo li u skoli . I prije nego sam postala majka , kada bi srela zenu da vice na dijete priprijetila bi joj policijom , na djecu se ne tresu zivci ,kompleksi i td . A te u skolu ne bih molila vec bi prebila od batina ko sto je uradila moja snaha i njen muz i razrednu i drektora i cistacice jer ih je opominjala 2 puta da joj se sin od strane drugog ucenika ne maltretira , ali kada u skoli nisu pridavali vaznosti dobili su batine i vjerujte mi taj haos ih je prevaspitao. Ja imam djecu , ucimo ih ljudskim vrijednostima ,ponasanju i postovanju,svemu sto je ljudsko a ne da budu retardirane zvjeri . Na moje dijete ko vikne bez ikakvog prava a pogotovo udari taj dobro ne prodje vec dobije i dijete i roditelj vaspitne. za moju djecu se borim ko lav i boricu se!!! za moju djecu ujedam i ne plasim se policije !!!!! kada nema zakon , onda sam im zakon ja i moj suprug . gora sam od najrdjeg djavola !!! nema tu tuzikanje po skolama , jednom upozoris drugi put prebijes ;)