DA SE KRISTIJAN VRATI NA FARMU

Lidija

/ #33

2015-11-26 02:28

https://youtu.be/Tu4n6ANH5HI

Na ovom linku se nalazi video gdje se tocno vidi da stranu lica za koju Rade tvrdi da ga je "udario"glavom ,nije ni dotaknuta ,a Rade drzi led na toj strani lica koja nije ni dotaknuta i u one dvije sekunde niju mu mogao reci nista osim da izvinete "ebacu te" i to je bilo to !!! A sada se vrsi pravo omalovazavanje i maltretiranje dvaju ucesnica ,diskriminacija i uzas jer Tamara Djuric je sjedila u zadruzi i gledala na televiziji dogadjaje u kuci ,nakon sto je ona prvo izazvala kristijana ,ali nije uspjela da ga natjera da ju udari ,jer on se kontrolirao bez obzira kako ga je vrijedala Tamara ..Onda su preuzeli ostali dvoje troje ..i dovrsili lazno napad sto se na linku koje vidite da sam postavila ...gdje Kristijan sapce covjeku na lijevo uho ,a on drzi led na desnom uhu i tvrdi da ga je udario glavom u to desno uho kad mu je saptao !!! Namjesteno sve da bi Tamara Djuric pobjedila koja je ujedno necaka vlasnice Pinka Milice Mitrovic !! Divno je prosao dan protiv nasilja nad zenama ,gdje momentalno Tamara Djuric laze ,izmislja i maltretira uzasno i verbalno ,psuje joj porodicu majku ,brata,sprda se s njom i drugom ucesnicom .Namjestise covjeku diskvalifikaciju alooo .pa ovo nema nigdje ,ovo je sramota i bruka za 21 vijek ,da se covjek izbaci ,a da "udareni" nosi led na krivoj strani lica !!! Vratite covjeka ,koji je cijelu Farmu sam izgradio ,sam napravio sve ,dok su se ovi valjali po krevetima ,covjek nije takao Radeta ,ne po desnoj strani lica ,a ni po lijevoj sto se vidi sa snimka !!!