DA SE KRISTIJAN VRATI NA FARMU


Gost

/ #2307

2015-12-01 11:17

da komentarisem peticiju ?pa mislim da ona ne vazi u danasnje vreme u srbiji sve se radi i odlucuje kako se nametne nekome ili kako se prohter nekome u odredjenom interesu.zao mi je naseg naroda da i dalje nema ravnopravnosti nego i dalje zivi u korumpiranom sistemu.sklanjate kristijana , a ne sklanjate provokatore ili kaznjavate ih zbog podstrekivanja, koliko smo u dijaspori videli vi ste mu iz vrha namestili da mora da pukne na vredjanja i da se izbaci, pa ljudi moji gvozdje bi se istopilo od uzbudjenja i vredjanja i vredjanja familije a ne jedna ziva osoba kao sto je kristijan ili nebitno je neko drugi.i mislim da nije u redu da ste cenzurisani i nekom ste ocuh a nekome mater, kao na primer slucajevi vredjanja Tamare na racun Kristijanove zene i deteta.sto znaci ako se ona zabavlja sa Dejanom makaronom da ona moze sve i da joj se sve prasta znaci drugovi sa pinka niste realni i obnjajute narod da glasaju a zna se ishod igre koji ce se dogoditi na kraju. NISAM za kriminal ali je ruzno da Kristijana zovete kriminalcem, a nekada je bio dobar drzavi kada se borio u ratu u bosni i na kosovu a nekada je bio dobar kada ga je drzava koristila kao arkana i druge za svoje izvrioce zadataka po svetu,i zadnje zasto tajkuni nisu kriminalci koji rade sa vrhom nego narod kome je nametnut sistem da se bori i snalazi kako zna.