Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom za docek 2016 god


Gost

/ #2036

2016-01-04 13:51

Mene samo zanima šta radi naša čuvena KOMUNALNA POLICIJA, to su oni bahati likovi koji primaju debele plate na račun ovog naroda, ili je njen jedini posao da maltretira srpsku sirotinju bez karte u javnom prevozu, kao i one koji su primorani da prodaju po ulici kako bi preživeli! Ja se sećam da je krajem devedesetih policija aktivno oduzimala petarde, čak su i privodili punoletna lica koja su iste prodavala, tako je bilo i kasnije, ali izlgeda da je Srbija ponovo postala Divlji zapad. Monstruizno je ovako nešto uraditi bilo kojoj životinji, ali je još strašnije što isto može da se desi i ljudima!!! Zamislite nekog pijanog ili drogiranog ludaka, nekog sadistu, bolje reći psihopatu, koji bi došao na ideju da gurne petardu u usta bespomoćnom detetu, ili starijem licu! Imali smo slučaj jednog koji je pokušao da ugura baklju u usta pripadniku policije, pa je kasnije od strane srpskih huligana nazivan NEVINOM ŽRTVOM režimske represije, srpskim herojem, dobrim momkom... Ovo društvo pod hitno mora da preduzme mere kako bi se talas agresije, posebno kod mladih, suzbio drakonskim kaznama za delo bilo kakvog nasilja (porodičnog, na javnom mestu, nasilje nad životinjama itd.) Svake godine samo slušamo obećanja nadležnih, kunu se kako će sve učiniti da se reši problem nasilja u društvu, samo što sve ostane na praznim pričama. Da bi se rešio problem nasilja mora se poboljšati kvalitet života, narod živi na ivici egzistencije, pa je sasvim normalno da to negativno utiče na psihu čoveka. Možda je počinitelj ovog nedela neki mladi čovek prepun agresije što nema para, posla, perspektive, i morao je na nekome da iskali svoj bes. Nemam nameru da pravdam monstruma za ovako nešto, ali budimo realni, mi smo nacija koja je na evropskom dnu kvaliteta života!