Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom za docek 2016 god


Gost

#2026

2016-01-04 13:08

Zato sto smatram da je ovo krvnicko
ponasanje monstruma koji su ubili NEDUZNOG psa!!!!!!!!!!!!!!!Nadam se da se se pocinoci pronaci i da ce odgovarati za ovo, nemam reci kojim bih opisala moje osecanje-gnev,ljutnja,razocarenje i tuga za jadnim psima koji su svakodnevno zrtve NASILNICKOG ponasanja MONSTRUMA!!!!

Gost

#2027

2016-01-04 13:09

Potrebno je hitno uhapsiti, lijeciti i najostrije kazniti, pocinitelje ovog svirepog, brutalnog i sadistickog cina : NASILJA NAD PSOM. ONI KOJI OVO CINE SU PSIHOPATE - BESKRUPULOZNI MANIJACI, KOJO CE BOTI SPREMNI ISTO TAKO ZLODJELO: NASILJA, UCINITI I NAD COVJEKOM! :'(

Gost

#2028

2016-01-04 13:13

Zasto sam potpisao??? Pa te umobolne treba kazniti sto teze. Da se ja pitam ja bi ih zatvorio u podrum bez prozora bez icega da spavaju na betonu a da na patosu bude jedno 10 cm vode tu da spavaju da jedu, da vrse nuzdu sve u toj vodi. Pa onda ima dati da se istusiraju dobiju cistu odecu pa ih ponovo vratiti u isti podrum!.... Mozda zvucim surovo ali ovo je toliko bolesno da sam prosto ljut neopisivo. To je isto kao da su malo dete uzeli i tio isto uradili!!! Monstrumi bolesni!!!


Gost

#2029

2016-01-04 13:16

Da se ne ponovi

Gost

#2030

2016-01-04 13:23

Kako mozete?! Gde ce vam proklete duse posle svih ovih nasih Kletvi?!! Da Bog da vama neko uradi isto to Sto ste vi jadnom nesrecnom psu!

Gost

#2031

2016-01-04 13:29

Zbog ovakvih nakaza nastradace ne samo psi vec i ljudi

Gost

#2032

2016-01-04 13:33

zato sto sam protiv zlostavljanja zivotinja a pocinioca bi kaznila na isti nacin

Gost

#2033 Re:

2016-01-04 13:33

To više nisu petarde nego bombe! Kada sam ja bio klinac petarde su pucale kao naduvana najlon kesa, a sada proizvode takvu detonaciju kao da je pala granata pored vas. Užas! Jadnu kucu su verovatno povredili upravo upotrebom neke jake pirotehničke naprave. Naša srpska policija ima važnija posla, verovatno da čuva ovaj režim, građani neka se snađu sami.


Gost

#2034

2016-01-04 13:36

taj ko je tako nesto ucinio psu nece se libiti da sutra uradi i coveku

ne opravdavam takav postupak pa ni izgovor da je bio pod dejstvom alhohola ako je bio pijan sto sebi nije stavio petardu u sta


Gost

#2035

2016-01-04 13:41

Kao doprinos borbi protiv osionosti i šunda...

Gost

#2036

2016-01-04 13:51

Mene samo zanima šta radi naša čuvena KOMUNALNA POLICIJA, to su oni bahati likovi koji primaju debele plate na račun ovog naroda, ili je njen jedini posao da maltretira srpsku sirotinju bez karte u javnom prevozu, kao i one koji su primorani da prodaju po ulici kako bi preživeli! Ja se sećam da je krajem devedesetih policija aktivno oduzimala petarde, čak su i privodili punoletna lica koja su iste prodavala, tako je bilo i kasnije, ali izlgeda da je Srbija ponovo postala Divlji zapad. Monstruizno je ovako nešto uraditi bilo kojoj životinji, ali je još strašnije što isto može da se desi i ljudima!!! Zamislite nekog pijanog ili drogiranog ludaka, nekog sadistu, bolje reći psihopatu, koji bi došao na ideju da gurne petardu u usta bespomoćnom detetu, ili starijem licu! Imali smo slučaj jednog koji je pokušao da ugura baklju u usta pripadniku policije, pa je kasnije od strane srpskih huligana nazivan NEVINOM ŽRTVOM režimske represije, srpskim herojem, dobrim momkom... Ovo društvo pod hitno mora da preduzme mere kako bi se talas agresije, posebno kod mladih, suzbio drakonskim kaznama za delo bilo kakvog nasilja (porodičnog, na javnom mestu, nasilje nad životinjama itd.) Svake godine samo slušamo obećanja nadležnih, kunu se kako će sve učiniti da se reši problem nasilja u društvu, samo što sve ostane na praznim pričama. Da bi se rešio problem nasilja mora se poboljšati kvalitet života, narod živi na ivici egzistencije, pa je sasvim normalno da to negativno utiče na psihu čoveka. Možda je počinitelj ovog nedela neki mladi čovek prepun agresije što nema para, posla, perspektive, i morao je na nekome da iskali svoj bes. Nemam nameru da pravdam monstruma za ovako nešto, ali budimo realni, mi smo nacija koja je na evropskom dnu kvaliteta života!


Gost

#2037

2016-01-04 13:54

ЗАТО ШТО МИ ЈЕ МУКА ОД ПИЈАНИХ УМОБОЛНИКА!!!

Gost

#2038 Re:

2016-01-04 14:00

#2036: -  

Probaj da zoves komunalce, i znas sta ce ti reci: mi mozemo da reagujemo samo ako nekoga zateknemo u trenutku dok vrsi odredjeno delo! Genijalno! Znaci po njima bi ovaj monstrum trebao da gura petardu u usta psa dok komunalci prolaze pored njega! Ali zato su vrlo revnosni da te maltretiraju ako nemas kartu, da zenama zavrcu ruke, da gradjane privode kao najgore kriminalce. Sramota!Monstruma naci pod hitno!


Gost

#2039

2016-01-04 14:02

Bas me briga za dzukelu, nemam posla, nemam para, i sada cu da se potresam za neku lutalicu. Sto niko od vas dusebriznika nije pokrenuo peticiju da se u praksi zabrani starosna diskirminacija prilikom zaposljavanja? Zato sto imam 40 godina u Srbiji nemam prava na posao, na zivot nemam prava! Lazni humanisti! Sigurno da ne mali broj vas koji ovde potpisujete peticiju, kod kuce maklja i zenu i decu, mrzi komsiluk, mrzi ceo svet, ali malo humanosti preko neta ne kosta nista!


Gost

#2040

2016-01-04 14:06

zato sto sam protiv nasilja nad zivotinjama..ja bi njima stavio petardu,i to u dupe!!!da vide kakav je to osecaj..

Gost

#2041 Re:

2016-01-04 14:08

#2039: -  

Konacno trezven komentar! Ovo delo jeste strasno, i verujem da i ti licno osudjujes zlocinca, ali isto tako je komicno da niko nece da brine o nezaposlenima, radnicima, niko da izadje na ulice, da protestvuje protiv ove vlasti! Mi, bre, ne znamo vise ni koja su nam prava ni sta treba da radimo, postali smo apaticna nacija!


Gost

#2042 Re:

2016-01-04 14:09

#2039: -  

Naravno da osudujem ovo, samo mi je vise muka od licemera! Ti isti koji ovde glume humanost, po ulici "preskacu" gladnu decu koja prose, starce koji prose, ne vide i ne cuju tudju muku!


Gost

#2043

2016-01-04 14:10

Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom i to najodgovornije!

Gost

#2044

2016-01-04 14:10

Smatram da najstrozije treba kazniti bolesnike koji se izivljavaju na nesretnim zivotinjama,danas pas sutra covjek.Ako im nemozemo pomoci ne trebamo ih ni maltretirati.

Gost

#2045

2016-01-04 14:11

Kazniti ubice.Kazna. kazna

Gost

#2046

2016-01-04 14:13

Za pomoć životinjama!

Gost

#2047

2016-01-04 14:14

Zaista zalosno... ljudi koji mrze zivotinje... mrze i ljude... svi dolazimo na ovaj svet isto i svi odlazimo... ali nase nije da resavamo tudj zivot... i donosimo odluku o njemu... onaj ko je ubio PSA! Sutra ce ubiti i coveka... PAS je covekov najbolji prijatelj... greota je... naneti jednom stvorenju toliko bola, a jos bolnije je to sto to stvorenje uprkos svemu coveku uvek vraca stostruko vise.. ali ljubavi ne ZLA!
TREBA NJIMA NABITI ISTU U KURAC... U VRH GLAVICA.. U DUPE I U USI... da ostanu bez par cula.... iste takve treba bacatiu jame kao u Koreji... IZGLADNELIM PSIMA!


Gost

#2048

2016-01-04 14:20

Zato što bolesnici treba da budu zatvoreni!

Gost

#2049

2016-01-04 14:22

Sto pre objaviti pocinioce, pa ako ih ne kazne odgovorni rgani redda neka to ucini drustvo!

Gost

#2050

2016-01-04 14:22

Pas je coveku najbolji prijatelj. Kako bi to prijateljstvo bilo uzajamno, ljudi se moraju udruziti I traziti odgovarajucu kaznu za ove bezdusne osobe koje su ucinile ovaj monstuozni potez. Svako treba pomoci tim divnim zivotinjama, a ne da im jos vise otezavamo zivot koji im inace nije lak.