Zabranimo dovodjenje pasa na decije igralista...


Gost

/ #20 Re: nepostoje opasni ljudi Re:

2016-06-13 18:53

#18: - nepostoje opasni ljudi Re:  

 Ako ste malo razmislili o onome sto sam napisala shvatili ste da sam dosta sarkasticno govorila. To o opasnim ljudima! Ali vidim da niste shvatili no nije moj problem. Svejedno. Svakako nisam protiv ljubimaca ali sam protiv ljudi kojima bi ja na ulici pomogla, a koji bi sutnuli moje dete ako se uplasi njihovog psa. 

PS znate li za slucaj koji se juce u NS desio na mislim keju, nisam 100% sigurna za lokaciju? Sta reci na to? Dete je jedva spaseno i operisano!!! Pa gde je taj vlasnik. U sustini ne zanimaju me niti psi niti ljudi koji ne vode racuna o njima!!! Zanima me da moje dete bude bezbedno na igralisto i zato sam potpisala peticiju. Dovedite vi vaseg psa tamo ali ga vezite. Ovde se ne vodi prica o narkomaniji niti silovateljima nego o tome da se psi ne dovode na decija igralista i moj stav je da oni zaista i ne treba tu da budu, pritom ne mislim na bolonjezere, pekinezere, patuljaste pse nego na one velike no svakako slazem se za ovu peticiju. Odrasla sam sa dva psa i nikada za nikad nas roditelji nisu vodili na igralista sa njima!!! Niko ovde ne napada pse nego vas kojima je pas ispred deteta!!!