Ponavljanje prijemnog ispita iz matematike !

6.5 jebenih bodova

/ #292

2016-06-16 17:47

Test je nije bio toliko tezak sam po sebi,ali sadrzina zadataka,vreme koje je potrebno da se sve shvati,napise olovkom,pa i na kraju podeblja nije realno bilo uspeti,zadaci pojedinacno vise zahtevni za shvatiti nego za uraditi,a deca ovom prilikom nece moci da upisu skole koje su zeleli,dacu svoj primer,hteo sam da upisem 3 gimnaziju a bio sam 5.00 djak,prvo su mi oduzeli bodove sa takmicenja pa bodove iz muzicke koje dobijam sa diplomom da sam je uspesno zavrsio,i osecam se ,a i ne sumnjam da se i mnogi tako osecaju,kao zrtva naseg smrdljivog sistema i naseg veoma lose organizovanog ministarstva prosvete,i ako im je uzitak da deca ne upisu ono sto zele ,neka im ga,al neka znaju da ce im se sve u jednom trenutku raspasti,jer dolaze sve ogranicenije generacije koje su opsednute tehnologijom i koja ce znati da im skola ne vredi nista,zato nece ni hteti da zavrse osnovnu a kamoli da biraju koju ce srednju da upisu,a to ce se sve desiti jer je nasem dragom Verbicu uzitak da deca ne upisu skole koje zele :D
ps neka se ministarstvo prosvete i verbic teraju u tri lepe picke materine slobodno :D