Нови УСТАВ СРБИЈЕ


Gost

/ #3

2016-06-21 22:03

Po meni je ovo odlična ideja, koliko puta na fesbuku nadjem da se okupimo u Beogradu ili bilo kom gradu, nikada ih se nije okupilo toliko da se vlast uplaši svojih fotelja, ovo nije vlada ovo je mafija izdaja naroda, potkradanje naroda, laž. i prodaja države deo po deo.Zašto narod ćuti, jer se plašite Vučića i njegovih laži, to neću da čujem. izadjite napolje iz barikadiranih soba i borite se za svoja prava za svoj identitet, borite se što ste postali robovi stranim silama koji su nas nemilosrdno bombardovali 78 dana, da i dan danas trpimo posledice toga bombardovanja, umiru ljudi, omladina pa čak i mala deca a to su mali anđeli koji i neznaju šta ih čeka .Neće dočekati da porastu da se igraju, da idu u škole, njima je Vučić i vlada već odredila gde će biti, ide Vučić tamo gde će ga kao ceniti, njega niko ne ceni, pa ne ceni ga ni njegov narod, a botovi brzo će se rasprštati na sve strane, jer on je čovek koji živi od laži, a plaćen od Soroša&company, da li je ikada došao da obidje tu bolesnu malu decu, a prima dželata Stoltenberga na crvenom tepihu koji je crven od srpske krvi, svaki dželat jednom mora da dodje na mesto ubistva, tako i Stolnterberg, Pitam se zašto smo dozvolili da Kosovom upravlja Amerika, Engleska, da im Nato obučava vojsku, a to ćemo mi osetiti, jer ostavili smo braću našu Srbe tamo, Svetinje naše da šiptari prave javne wc od naših Crkava, da nam ruše naša groblja, Bog nas kažnjava i to možete i da osetite već sada, ovakvog nevremena u celoj Srbiji nije bilo od kada ja pamtim, sada će da nastupi glad, zašto smo dozvolili da nam Vlada sa Vučićem i Mihajlovićkom potapa manastir od pre skoro 1.000 godina, pa gospodine Grujiću iako sam starija nisam sklerotična možete pročitati mnogo mojih komentara, koji su svi upereni protiv Vučića, i njegovih mafijaških kolega,Ja se obavezno prijavljujem za vašeg člana ili bilo šta da radim da sam od pomoći, da povratimo pogaženo poniženje, Uvek smo bili ponosni narod do 2000 godine, a onda kao iz aviona bez padobrana sunovrat u duboko blato. <3