Peticija protiv izgradnje brana na Ibru


Gost

/ #16 Re: BVR

2011-11-06 21:29

#15: Izaberite nadimak - BVR

Ponovo bez ijedne činjenice.Čak i ovo što si okačio predstavlja samo studiju.Daj podatak šta je realizovano.Ja stvarno mislim da nas žabari vole pa dolaze da nam prave brane.Priča o ulaganjima, investicijama i skupim projektima je svesno površna i slatko plasirana, laskava bajka, narodu koji to želi da čuje.Toliko imaju para, da jedva čekaju da dođu sa poklonima i do nas. Dolaze sa čarobnim štapićima i od sutra će sve biti drugačije. Dolaze da nam daju, a za uzvrat ne traže ništa. Dolaze da nam pomognu zato što nas vole i žele da nam pomognu.Kakva farsa.Dolaze oni da  bi ispunili svoje kvote na koje su se obavezali a nama će usrati reku i na kraju kad je useru lepo će se povući a mi ostajemo da gledamo nepopravljivo usranu reku i njenu okolinu,.Lako je tebi da sereš kad ti posledice izazvane njihovom izgradnjom nećeš osetiti.Uzgre daj nauči nas kako funkcioniše elektroenergetski sistem jedne zemlje.Daj bar jednu činjenicu koja će nas ubediti da su brane pravo rešenje.Pogledaj šta se desilo sa takvim projektima u češkoj na primer.I na kraju pošto tvoje dupe nije ugroženo a ništa konkretno i pametno ne pišeš pusti nas da se borimo za svoju reku a ti pošto voliš da sereš po internetu  napravi svoj blog i na njemu seri koliko ti je volja.