LINK KA ADRESI EVENTA PROTESTA -https://www.facebook.com/events/179848942421512/

Znatiželjan

/ #63 Re: Koliko ja znam...

2016-09-10 15:47

#62: Simpatizer - Koliko ja znam... 

 Pre svega pozdravljam ideje da se studiranje finansira javno i da se uvede direktna demokratija ( verovatno mislite putem interneta jer ne znam gde bi se studenti mogli okupiti u tom broju a da se ne uvedu predstavnički organi ). Siguran sam da postoji svest da smo u lošem položaju ali niko nije ni probao da nas povede u ozbiljnu borbu ( naravno ne oružanu ) za naša prava već se sve svelo na šetanje od filozofskog do menze a fakulteti sigurno neće hteti zbog toga da se odreknu prihoda. Nama trebaju demagozi u izvornom smislu reči a ne u iskvarenom obliku koji nas je ( mislim na celu državu ) i doveo dovde .Vi ako niste anarhistička organizacija onda sigurno imate nekakvu upravu ili barem jednog vođu makar on bio ˝prvi među jednakima˝ pa nam možete saopštiti kakvi su vam planovi kako bismo znali da li da vas ozbiljno podržavamo ili ne. Na primeru roditelja smo mogli naučiti da slepo praćenje nekih pokreta bez dovoljno definisanih ciljeva znači samo izgubljeno vreme i propuštene prilike