ПОНИШТЕЊЕ ЗАКОНА О СМАЊИВАЊУ ПЕНЗИЈА У СРБИЈИ


Gost

/ #363

2016-09-18 14:51

Morala sam da potpišem pored penzije od 210 evra, malo je i za plaćanje poreza, a koji će od 1 oktobra da poskupi, a ja pomažem sinu za školovanje dvoje dece.Unuka nemože da mi upiše fakultet. jer treba uplatiti 150.000 dinara, a za ostalo??? za unuk završava 4 razred srednje škole treba mu svaki dan obezbediti za prevoz i užinu 270 dinara, a knjige koje bih ja da se pitam bacila na djubrište mislim one iz istorije sem stručnih knjiga.Moj sin što zaradi ode na hranu i njegov prevoz do posla.Zato smo iz grada došli u selo zbog bašte, i auto smo prodali, jer je jeftinije ići taxijem, nema održavanja i registracije, za nas 5 članova odraslih je malo, nama država ništane plaća, samo se oduzima za Hilarijevu kampanju, koja je propala, muslimnskim majkama koje i nisu ucveljene 5.000.000 evra, za Ukrajinu i neznam, a koliko se troši na doček narodnog neprijatelja koji su nas ubijali i nas i našu decu, za Vučićev stajling, kaže roditelje je najviše oštetio jer imaju najveće plate u Srbiji, a neka se seti kako je išao pre nego što su ga gadovi platili milijardama dolara i evra kao Čeda i Vulin kada su bili studenti, nije imao ni pošteno odelo, komu plaća stitlistu, njemu i porodici, a kaže najbogatija država smo u Evropi? pazašto onda moj narod umir od bolesti i gladi, zašto je nezaposlen, sve je prodao što smo mi u našoj mladosti i detinjstvu gradili , sada porušeno stranci odneli sve ostavili nam porušene i opčkačkane kombinate u korovu. Nedamo da nas bez pitanja pljačka, naša deca se oblače na buvljku, a njegov sin po Americi.Potpisujte narode, jer ovi lopovi, izdajnici koji su primili debele pare kradu i od nas, srušimo ih i dovedimo poštene ljude, a ne izdajnike, lopove i lažove kao i mafiju, pedere i kurve, lezbejke sam šljam od ljudi, koji su za pare sve podali pa sada i deo po deo države.Dižimo se mi penzioneri, moj sin je bio 2 puta na ratištu 1991 g, u Borovu Selu, i 1999 g, Kosovo, i znate šta su mu napisali u vojnu knjižicu- vojna vežba, da mu ne bi ni dinara platili, to je čisto poniženja onih koji su se borili dok su oni šetali cipele po BGD-u a tek kako je roditeljima čije je dete poginulo u tom ratu.Moj sin je išo po pozivu, nije bio dobrovoljac, ni papirnu maramicu nije doneo sa ratišta, to vam je ratnici HVALA ZA BORBU ŠTO STE OSTALI I INVALIDI ILI MALOM PENZIJOM DA NE MOGU NI SEBE A KAMOLI DECU DA HRANE, ZATO IMA TOLIKO SAMOUBISTVA POSRBIJI <3