U slucaju da se ne zna gde je roditelj odbegao,da bude dovoljan potpis roditelja kod koga su deca

Tamara Kokar

/ #12 Re:

2016-10-13 10:31

#11: -  

 istina, evo sta se danas dogodilo u mom slucaju

Ova zemlja nasa, podrzava odbegle roditelje, sputava decu samohranih roditelja da ne mogu da sa klubom igraju utakmice u inostranstvu jer ne mogu da dobiju pasos, sa potpisom roditelja koji cuva i brine o detetu.Danas sam ponovo bila u Centru za soc rad, gde su mi rekli da iz MUPA nabavim dokaz da nije poznato mesto prebivalista u mom slucaju oca deteta, u Mupu su mi rekli da ne mogu tako da zaviruju u privatnost neciju, odbeglog oca u ovom slucaju, sto direktno znaci da dete ne moze da dobije pasos,jer je procedura, da opet odem u Centar za Socijalni rad da mi zvanicno napisu da traze to sto traze kako bi dali poptis za pasos, ALI da ne znaju koliko ce to dugo da traje i kad ce mene u vezi toga iko da pozove. Elem, u svakoj jebenoj kancelariji se za dovidjenja dobija pozdrav sa recima ``Pa sta da radim, nije to do mene`` ma nije, do mene je ili do svakog roditelja, mi smo krivi sto nas tako setate jer nista ne znate, mi cemo biti krivi sto nasa deca ne mogu da idu na put i bave se sportom......a hocete natalitet, e od mene dobijete samo ovu peticiju i molim vas sve da serujete jer ja nisam jedinstven da nas nazovem slucajevima, jer ocito za njih sve to i jesmo.....Hvala unapred sto cemo nadam se bar u jednoj peticiji mi samohrani sa odbeglim roditeljma nase dece uspet da budemo slozni.MOLIM VAS SHERUJTE NA SVOJE ZIDOVE.HVALA http://www.peticije24.com/bez_drugog_potpisa_za_pasos_detetu_samohranim_roditeljima

kome nije mrsko neka stavi na svoj zid, dajte da se izborimo i mi samohrani za neku bar olaksicu