PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE


Gost

/ #161

2011-11-22 22:47

Ugovor se sklapa zbog obostrane koristi i obavezne su obe strane da potpišu ugovor, što ovde nije slučaj. Nisam u mogućnosti da bilo kojom antenom uhvatim signal RTS-a pa, ne mogu ni da ga gledam njihove programe. Primoran sam, zbog toga, da plaćam kablovsku a taj operater nek izmiri dugovanje, ako je potrebno RTS-u. Primam platu 14000 i žena 12000 a izdržavamo četvoročlanu porodicu gde uspevamo da nemamo druga, legalna dugovanja. Nema mesa na stolu, nema letovanja, zimovanja, nema normalne garderobe, nema čak ni sav pribor koji je potreban deci za školu... Pa, dobro kako onda država misli da im platimo i tu RTV pretplatu koja je nelegalna i koju uopšte ne koristimo? Kad bi imali prosek plate, koji "propovedaju" možda bi se i razmislili da pomognemo državi, istoj onoj koja me je poslala u rat na Kosovo gde sam dobio bolest i polomio ruku, onda izgubio državni posao a pare od dnevnica uzeše drugi... Za mene opet nema! Ne vidim razloga zašto bih imao ja za njih, kad traže nešto što i sami znaju da je nelegalno.