PONIŠTAVANJE IZVEŠTAJA KOMISIJE ZA IZBOR DVA ASISTENTA ZA UŽU NAUČNU OBLAST FIZIOLOGIJA ŽIVOTINJA

Samo student

/ #105

2016-10-13 18:53

 Ljudi, pa ovo nema nigde! Izveštaj je katastrofalan. Mislim da je više vremena potrošeno na smišljanje zlobnih komentara o Maji, nego na razmatranje već unapred donešene odluke! Ne znam samo kako neko ima obraza da napiše i potpiše tako nešto, mada iskreno nisam ni iznenađena s obzirom na to čiji su potpisi. Inače sam trenutni student, a Maja mi je bila asistent u ovom letnjem semestru. NIJE ISTINA da Maja nikad nije tu, UVEK JE TAMO, kad god smo je pitali da nam pomogne oko nečega, UVEK JE HTELA, svi smo prezadovoljni njenim radom, makar kada je u pitanju odnos sa studentima. Naravno, da ne zaboravim da je malo reći da je Maja sjajan predavač. Pa koliko se samo puta desilo da studenti nauče pogrešno jer profesorka ne zna knjigu koju predaje, pa onda Maja mora da nam prizna čak i to netačno da ne bi bilo problema i da se ne bi dovodilo u pitanje profesorkino znanje.

Ne znam šta je pozadina cele priče, ali šta god da je pitanju, ovakav izveštaj je sraman za ceo fakultet, a ne samo za dotičnu profesorku koja verovatno zna napamet izveštaj o Maji koliko ga je puta čitala i smejala se jer je ta žena puna zlobe i sujete, osetila sam i na svojoj koži, kao i mnoge moje kolege. Mada ne bih sad ulazila u kompetentnost profesorke, recimo da je kompetentna :) I sva sreća, položih predmet i reših se kalašture.