Peticija za smenu(USK)

Sanjar

/ #13 Re: Re: Re: Re:

2016-10-16 20:08

#11: Realista - Re: Re: Re:  

Hajde još jednom, apsolutno se slažem sa time što ste napisali da treba prozvati sve koji nisu radili u skladu sa propisima. I treba ih pozvati na odgovornost. I isterati iz zgrade opštine upaljenom krpom, kao što sam već napisao. A posebno vezano za taj problem.

Verovatno nisam pratio sve konferencije za štampu. Logika mi nalaže da bi bilo koja strana koja izgubi spor da se žali Vrhovnom sudu a u akvoj situaciji dok i Vrhovni sud ne donese presudu to nije gotov predmet. A dok se ne potvrdi sve ovo što pričate i pišete je hipoteza, zar ne? I upravo ovo što ste napisali mi daje za pravo da upozorim a to je "postoji mogućnost za pravne posledice". Nazivati nekoga prevarantom i kako sve te ljude već nazivate zbog mogućnosti je bez veze. I ako se preinači presuda onda i vi preuzmite odgovornost zbog klevete. I pošto ste očito veoma sigurni u svoje reči onda treba ovako da uradite, da ne bi bili isti kao i oni.

Dalje, postoji već nekoliko presuda vezano tu situaciju. Jedna od tih tužbi kada je Tomislav Ilić tužio jer je smenjen sa mesta predsednika Skupštine a postavljen Milomir Šjivić je odbijena. Dakle Šljivić je u skladu sa propisima bio predsednik Skupštine. Vi ćete to već proveriti da li je tačno jer moja ta saznanja leže na ličnom uveravanju. I to suđenje je gotovo.

A ovim političarima koje pominjete je odavno vreme za promenu, izgubili su kompas odavno i to se vidi iz aviona, vide svi u Kraljevu. Prozivajte ih, uništite ih politički na primer jer je Milomir Šljivić postavio na neke funkcije svoju ćerku (mada ruku na srce nije je nigde zaposlio a sigurno da je mogao ali opet nema smisla da se ovako ponaša), što Lepi Boro na sva zvona priča kako je nekoliko godina spremao slavu Sretenu Jovanoviću a grad plaćao, što se nije razjasnila uloga Miluna Jovanovića u proneverama u zalihama hrane i materijala u skladištima za vreme zemljotresa.

Neću više učestvovati u diskusiji jer će da odvede ovo daleko od poente.

Veliki pozdrav i do pobede!