Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!


Gost

/ #99

2011-12-02 21:32

Nerazumem, zastio se psi odvajaju pri po psaminama na opasne ili bezopasne, kada svaki pas moze da bude i jedno ili drugo,te onda hajde da delimo i ljude na ludake ili one normalne, a ovaj zakon mogu samo da napisu ludaci koji nemaju veze sa bilo kojom pasminom i stoga nerazumem zasto uzimaju pare od ljudi u drzavi koja je u totalnom finansiskom kolapsu, te da ti isti ljudi gube svoje pravo na odabir zivotinje koju zele da drze, pa ja cu da uvezem kobre i to one carske, tda ih namnozim i pustim na obalu dunava, pa ljudi ima li to smisla, ako neko voli svog ljubimca, zar mora da placa za to, zar nije plamenito drzati i druziti se sa psom koji ujedno smanjuje stres kod vlasnika oraspolozi ga i ujedno uzivaju.. Ali treba da se kazne samo nesavesni vlasnici koji zloupotrebljavaju ovu rasu a ne da se ljudi koji godinama odgajaju neku od navedenih (opasnih) pasmina sada odricu toga.. Mislim da je ovo sasvim sluludo jer tolika ulaganja, toliko ljubavi i toliko svega koje sam ja kao jedan od vlasnika jedne od navedenih pasmina uradio sam sve sto treba, psi su sa rodovnicima, sto ukazuje ljihov kvalitet, redovno vakcinisani i cipovani, a ovo je stvarno vise od ludosto ovo je ocit bezobrazluk i otimanje novca od plemenitih ljudi a nista me neiiznenadjuje od ove bolesne vlasti koja je ne samo bolesna i luda, nego i jako losa po svoj narod, te hajde da se skupimo pa da je srusimo jer ovo vodi samo ka jos vecem ljudskom rastrojstvu, a verujem da ovaj zakon nesme biti usvojen i da mora da se povuce jer nece biti dobro ako neki pokusa da mi kastrira psa ili nesto slicno, verujete evo ja javno ovo pisem jer necu da posle bude posledica, ja nisam lud, ali mogu biti opasniji od svojih pasa koji su totalno bezopasni koji se igraju sa decom i koji su maze i pravi ljubimci, e samo da vidim, ko je opasni a ko i ludji!!!! Zato bilje je da bude kao sto je do sada bilo nego da bude nikako, ni tih sto su pisali zakon tj glasali za i eto mene kao primer koji bi i zivot dao za svog ljubimca, pa tako vidimo se na sudu, ili ulici ili gde bude trebalo, ali verujte da cu se braniti svim raspolozivim sredstvima, jer ovo je nepravda, bolestan zakon i ludilo koje je sada mene izludelo i razocaralo jos vise u ove sto ovo rade i unistavaju i malo lepog ali ko se sa djavolim igra sa djavolom ce i otici .....!!!!!!!