Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!


Gost

#76

2011-12-02 20:00

Ljudi javite se ovo je Jedini način da izjavimo nase negodovanje........za sad....

Gost

#77

2011-12-02 20:03

KADA MI JE SIN PRE TRI GODINE DONEO PIT BULA BILA SAM PRESTRAVLJENA. PRVA REAKCIJA JE BILA DA JE ODMAH VRATI. ALI ONDA SAM SE RASPITALA KOD PROFESIONALACA I DOZVOLILA DA JE OSTAVI SA MALOM DOZOM NEPOVERENJA. DANAS JE VOLIM KAO DA MI JE NAJRODJENIJI ROD.NJENO MAZENJE OSTAVLJA BEZ TEKSTA SVAKOG KO JE UPOZNA,PA I NJEN OBICAJ DA SEDNE U KRILO CAK I KOD OSOBA KOJE NE POZNAJE I GURKANJEM RUKE TRAZI DA JE MAZE. MA STA DA VAM KAZEM ONA JE NASA VEEELIKA MAZA.

Gost

#78

2011-12-02 20:06

prvo oni nek nama daju nesto pa cemo i mi ako treba :)

Gost

#79

2011-12-02 20:08

30000 Dinara po psu je previse za Srbski standard !!!

Gost

#80

2011-12-02 20:10

nije pas nista kriv,nego je onakav kakvim ga covek vaspita...

Gost

#81 I moja unuka se igra sa pit bulom ,cak joj daje iz ruke da jede i nikad je nije cak ni zakacila zubi

2011-12-02 20:12


Gost

#82

2011-12-02 20:17

najveca glupost koju su mogli da izmisle... trebalo bi da ih zabrane onima koji ih drze za borbe i koji maltertiraju,a ne nama koji ih drzim zato sto ih volimo...ni jedno kuce ne moze da se rodi agresivno sve dok ih covek tako ne dresira... one su prave maze,vole decu,verni su gazdi,jako su pametne zivotinje......
Ponosna vlasnica AST-a

#83

2011-12-02 20:22

Iskreno receno i ja sam za to da organizujemo protestnu ↲
setnju u svim gradovima sa psima na povodniku i bez zastitnih korpi. ↲
Pa upravo kao sto je i receno pred skupstinu. Choporativno :)

Gost

#84

2011-12-02 20:28

Ovo uopste nije fer,cist lopovluk... Ljudi nemaju od cega da zive,nemaju krov nad glavom,a vi hocete da uvedete ovaj zakon...Americki staford je jedna od najboljih rasa,uvek veran i odan prijatelj.Koji je uvek spreman da pomogne svome vlasniku,ako treba i zivot da da... Ako uvedete ovaj zakon ljudi ce samo biti ogorceni i nezadovoljni,a time da dobijete necete nista.

Gost

#85

2011-12-02 20:38

PODRZAVAM OVU PETICIJU OVO ZA TAKSE NA PSE OPASNIH RASA NIJE NORMALNO CEMU TO DRZAVA SE RASPADA IMAM PIT BULA NIKAD NIKOG NIJE NAPAO I ONI MI SAD KENJAJU KAO OPASNA RASA MA STA MI RECE NIKAD NIKAKAV PROBLEM NISAM IMAO SA NJIM I ONI SAD ROKAJU TAKSE ZNATE KO CE DA IM DA PARE NIKO PA SE PITAM DA LI JE TO NORMALNO TO STO ONI RADE MALO IM PARA STO SU POKRALI PA HOCE JOS

Gost

#86

2011-12-02 20:40

Lopovi!!!Samo kradete

Gost

#87

2011-12-02 20:47

Nista bolje nisam ocekivao od ove drzave.

Gost

#88

2011-12-02 20:48

Tuzno je to kad se neko sa vec 22 godine razocara u drzavu i gluposti koje sprovodi.

Gost

#89

2011-12-02 20:55

nemam reci za ovako nesto.zgranut sam donosenjem ovake odluke da placamo taksu zato sto drizmo navedene rase pasa.jos malo pa ce nam i vazduh naplacivati kako bi se oni u vladi bogatili.ne znaju ni sami na koji nacin da kradu od naroda pa nam uvode zakone i na kucne ljubimce!!!!!!!!!!!
APBT Beograd

#90

2011-12-02 20:56

ako stvarno postoji neka ozbiljna prica da se skupimo na protestnim setnjama to bi bilo idealno i jedni nacin da odgovorimo,ovo ostalo je sve nista...Niko nece citati ovo sto mi pisemo niti shvatiti ovo ozbiljno...samo protestna setnja dolazi u obzir i neko ozbiljniji ko to moze da isplanira,organizuje i izfinansira ako je potrebno treba da pocne da razmislja o tome... sampioni.serbianforum.info


Gost

#91

2011-12-02 20:58

sramota,veca taksa od plate jbt
IRON GATE KLADOVO

#92

2011-12-02 20:58


LJudi !
Trebalo bi da se organizujemo prvo preko kluba za AST,BT I SBT, pa da klub osnuje radnu grupu koja će da kontaktira sa KSS. Moraju oni preko svojih stručnih službi da daju svoje mišljenje I strućno tumačenje predlagačima zakona. Da im razjasne da ne postoje ,,OPASNE I AGRESIVNE RASE,, već samo jedinke bez obzira da li su rasni ili mešanci. Ovo je čista diskriminacija, a svi naši političari trube na sve strane kako su protiv diskriminacije I kako imaju moderna I evropska shvatanja. Neka se iz KSS angažuju I dokažu da su stručni da stanu u odbranu kinologije, a ne samo da uzimaju pare. I ovako nas deru. Sve usluge koje nam pružaju koštaju nas ,,ko Svetog Petra kajgana,,

Gost

#93

2011-12-02 21:02

Pas je onakav kakvim ga napravimo! Nista manje nije opasan ni Vucijak,ni Rotvajler,ni najsladja Pudla na svetu..radimo na edukaciji kako socijalizovati pse! Ne pravimo hajke na vrstu!!!Nije korektno!Bila sam vlasnik 3 Pitbul terijera koji su bili najvece maze na svetu,koji su obozavali decu,koji su spavali sa mojom cerkom u krevetu....ne razumem..dokle?
pajson

#94 Podelite iskustva

2011-12-02 21:07

http://www.youtube.com/watch?v=aFg91XsQkrs

Ovo je moj pas OPASNE rase....

Gost

#95

2011-12-02 21:12

http://www.youtube.com/watch?v=_Xx7JUifxBY evo mojih ''krvolocnih ubica'' sramota kaznjavajte vlasnike,a ne rasu idiotizam
pajson

#98 Podelite iskustva

2011-12-02 21:30

http://www.youtube.com/watch?v=4lwpg_ibYXM

Ovo je moj pas OPASNE rase....

Gost

#99

2011-12-02 21:32

Nerazumem, zastio se psi odvajaju pri po psaminama na opasne ili bezopasne, kada svaki pas moze da bude i jedno ili drugo,te onda hajde da delimo i ljude na ludake ili one normalne, a ovaj zakon mogu samo da napisu ludaci koji nemaju veze sa bilo kojom pasminom i stoga nerazumem zasto uzimaju pare od ljudi u drzavi koja je u totalnom finansiskom kolapsu, te da ti isti ljudi gube svoje pravo na odabir zivotinje koju zele da drze, pa ja cu da uvezem kobre i to one carske, tda ih namnozim i pustim na obalu dunava, pa ljudi ima li to smisla, ako neko voli svog ljubimca, zar mora da placa za to, zar nije plamenito drzati i druziti se sa psom koji ujedno smanjuje stres kod vlasnika oraspolozi ga i ujedno uzivaju.. Ali treba da se kazne samo nesavesni vlasnici koji zloupotrebljavaju ovu rasu a ne da se ljudi koji godinama odgajaju neku od navedenih (opasnih) pasmina sada odricu toga.. Mislim da je ovo sasvim sluludo jer tolika ulaganja, toliko ljubavi i toliko svega koje sam ja kao jedan od vlasnika jedne od navedenih pasmina uradio sam sve sto treba, psi su sa rodovnicima, sto ukazuje ljihov kvalitet, redovno vakcinisani i cipovani, a ovo je stvarno vise od ludosto ovo je ocit bezobrazluk i otimanje novca od plemenitih ljudi a nista me neiiznenadjuje od ove bolesne vlasti koja je ne samo bolesna i luda, nego i jako losa po svoj narod, te hajde da se skupimo pa da je srusimo jer ovo vodi samo ka jos vecem ljudskom rastrojstvu, a verujem da ovaj zakon nesme biti usvojen i da mora da se povuce jer nece biti dobro ako neki pokusa da mi kastrira psa ili nesto slicno, verujete evo ja javno ovo pisem jer necu da posle bude posledica, ja nisam lud, ali mogu biti opasniji od svojih pasa koji su totalno bezopasni koji se igraju sa decom i koji su maze i pravi ljubimci, e samo da vidim, ko je opasni a ko i ludji!!!! Zato bilje je da bude kao sto je do sada bilo nego da bude nikako, ni tih sto su pisali zakon tj glasali za i eto mene kao primer koji bi i zivot dao za svog ljubimca, pa tako vidimo se na sudu, ili ulici ili gde bude trebalo, ali verujte da cu se braniti svim raspolozivim sredstvima, jer ovo je nepravda, bolestan zakon i ludilo koje je sada mene izludelo i razocaralo jos vise u ove sto ovo rade i unistavaju i malo lepog ali ko se sa djavolim igra sa djavolom ce i otici .....!!!!!!!

Gost

#100

2011-12-02 21:32

Sto tajkunima ne uvedu porez na imovinu a ne nama na kucne ljubimce.Zar su psi luksuz u Srbiji!Sto ne uvedu kazne na ramota za ovu diskriminaciju.Pomozimo Kragujevcu da im skinu zabranu na pitove i staforde.Amerika ih proglasava nacionalnim psom a mi psima drugog reda.Jel ovo srednji vek?!