Zabraniti emitovanje Baka Praseta na youtubu zbog vredjanja i bulinga nad drugim youtuberima i ljudima


Gost

/ #27

2021-12-14 17:51

Neprimeren sadrzaj za nasu decu. Svako ko zeli da mu dete izraste u zdravog i srecnog coveka treba da na svakvu ovakvu peticiju odreaguje tako sto ce je podrzati. Ne kazem da je samo Bogdan kriv za smrtni slucaj devojke Kike ali jeste i on i sam je svestan toga. Ne pricamo SAMO o ovom slucaju. Da,snasao se da zaradi,ok,barem ne krade i neka zaradjuje ali NE NA OVAJ NACIN. GLAVNI RAZLOG zasto treba da bude ugasen je taj sto kada setate ulicom 99% dece prica kao on,ponasa se kao on,privlaci paznju kao on....jer on je njima "kul". Nisam neko ko je zaostao. Odrasla sam u drustvu ali bez ovakvih stvari. Imam decu i vec sada dok gledaju crtani iskoci BAKA sa klipovima gde je.. sve po spisku itd. Ne znam ga ne kazem da je los covek ali def daje los primer deci. Do sada je imao prilike da promeni nacin na koji ce da se promovise,nije. APELUJEM NA SVE PODRZITE OVU PETICIJU I HvALA ONOME KO JU JE POKRENUO.



Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...