Nova lokacija za Kraljevačko pozorište!


Gost

/ #14 OL59

2012-02-29 09:50

Ja se apsolutno ne slazem sa ovom idejom. Slazem se ja da lokacija za pozoriste mora trajno da se resi ali da se ljudi ovakvim peticijama koriste da prikriju nesposobnost direktora pozorista to ne dolazi u obzir! Drugo, zasto bas dom vojske kada on vec nekoliko godina figurira kao lokacija za dom omladine (to je, znate, ono sto Kraljevo nema a mladima o ovom gradu je preko potrebno)? Zar nije i logicnije prvo da se resi dom omladine jer upravo zbog ovakvih propusta grada Kraljeva mladi odlaze u druge gradove da rade, da traze zabavu, druzenje i sve ostalo. O novcu koji je legao na racun pozorista naravno da nista ne znamo niti kome pada na pamet da pokaze gradjanima sta se desava sa time. Ovo je cista manipulacija dobronamernim ljudima koji stvarno zele uspesno i aktivno pozoriste u Kraljevu. Nadam se da ova peticija nece uroditi plodom i da ce se dobro preispitati rad pozorista za ovo vreme dok je ovaj direktor pozorista. Ja ne mogu ni da zamislim revolt i razocarenje ljudi koji su davali donacije i slali SMS poruke za obnavljanje pozorista sada kada jasno vide da taj novac nije otisao tamo gde su uplatili nego ko zna gde i ko zna kome i ko zna na koji nacin. Ovaj moj tekst zaista nije usmeren protiv oporavka i ozivljavanja pozorista u Kraljevu ali mi stvarno smeta sto pojedinci poput tog Slavkovica pokusavaju da iskoriste sve ove nesrece koje su zadesile nase Kraljevo da bi "oprali" svoje neznanje i neiskustvo i los rad. Pozdrav svima!