Hocemo da RTV Pink ponovo pusta latino serije u terminu 17h i 18h


Gost

/ #7

2012-04-03 00:34

Jos da dodam i to da bih najvise volela da se,sto se latino-serija tice,ponovo,kao sto vec rekoh,u terminima od 17 h i 18 h,kao nekada,na TV "Pink" emituju telenovele dve najbolje produkcijske kuce,meksicke "Televise"(meni omiljene,zbog mnostva poznatih glumaca koji u tim telenovelama igraju,a pomenucu samo neke od njih:Danijela Romo,Lusero,Sesar Evora,Viktoorija Rufo,Anhelik Boaje,David Sepeda,Elena Roho,Haime Kamil,Karlos Braco,Silvija Navaro i jos mnogi,potrajalo bi mi nabrajanje,a ti glumci su veoma poznati,i to ne samo u Meksiku,nego i u celom svetu,a "Televisine" telenovele su prodate u preko sto zemalja sveta,primera radi,samo telenovele meksicke pevacice i glumice Danijele Romo,moje omiljene,prodate su u 160 zemalja sveta,sto i pise na njenom oficijelnom sajtu),a po kvalitetu u proizvodnji telenovela,po meni,nista ne zaostaje ni americki "Telemundo",a u pitanju je tv mreza iz Sjedinjenih Americkih Drzava,sa sedistem u Majamiju,za koju,takodje,telenovele snimaju neki od najpoznatijih latino glumaca,kao sto su:Gabi Espino,Henkarlos Kanela,Karmen Viljalobos,Euhenio Siljer,Marlene Favela,Mario Simaro,Ajlin Muhika,Horhe Luis Pila,Adrijana Fonseka,Hose Luis Resendes i jos puno glumaca i glumica,ne mogu ih ni pobrojati sve,kazem,ptrajalo bi. :)