Hocemo da RTV Pink ponovo pusta latino serije u terminu 17h i 18h


Anonymous

#1

2012-04-02 20:21

Hocemo da RTV Pink ponovo pusta latino serije u terminu 17h i 18h
D.G

#2 d

2012-04-02 20:57

Ja smatram da je tv pink zaista preterala sa turskim serijama,najbolje je da vrate latino serije u terminima kao sto su 17h i 18h,jer latino serije su mnogo bolje savremenije,uzbudljivije od turskih.Turske serije su bezveze,stop turskim serijama.Na pinku se trebaju pustati latino serije iz najpoznatije firme Telemundo.
O kvalitetu latino serija,koje se snimaju pod okriljem firme Telemundo,svedoci podatak da se neke od telemundovih serija globalno prodaju,neke cak se prodaju i do 100 - 150 zemalja.Zbog toga bi bilo najbolje da se obezbedi termin na pinku od 17h i 18h za latino serije

Gost

#3

2012-04-02 21:59

Da, slazem se da latino serije zasluzuju bolji tretman i adekvatne popodnevne termine, pa i da imaju reprize, sto da ne! :)

Gost

#4 #4

2012-04-02 23:47

Stop Turci Spanci se vracaju na velika vrata

Gost

#5

2012-04-03 00:14

HOCEMO LATINO SERIJEEE!!!
UAAAA TURCIIII!

Gost

#6

2012-04-03 00:18

Glavni razlog zbog kog sam potpisala ovu peticiju je taj sto,kao i mnogi gledaoci u Srbiji,obozavam latino serije,uz koje sam odrasla,naucila spanski jezik,i koje mi mnogo znace,pa smatram da je krajnje vreme da one dobiju termine od 17 h i 18 h,koje u potpunosti i jedino zasluzuju,a ne da,pred naletom nekih drugih produkcija,koje sada ne bih da imenujem,a koje nemaju ni delic kvaliteta koje,po mom skromnom misljenju,latino-serije imaju,budu sramno sikanirane i skrajnute,ili u ranojutarnje termine,ili da ih nema uopste,a ako,uopste,i imamo tu srecu da budu emitovane,tada se ispreskace pola scena,pa ne znamo ni sta smo gledali,ni koliko je epizoda ostalo do kraja,nista!Mislim da je to velika steta i da to nije posteno prema nama,koji smo ljubitelji latino-serija,u koje i sama spadam,pa sam zato jedva cekala ovakvu peticiju i potpisala sam je,sa ogromnim zadovoljstvom.Onima koji su mi to omogucili,na tome se najsrdacnije zahvaljujem.

Gost

#7

2012-04-03 00:34

Jos da dodam i to da bih najvise volela da se,sto se latino-serija tice,ponovo,kao sto vec rekoh,u terminima od 17 h i 18 h,kao nekada,na TV "Pink" emituju telenovele dve najbolje produkcijske kuce,meksicke "Televise"(meni omiljene,zbog mnostva poznatih glumaca koji u tim telenovelama igraju,a pomenucu samo neke od njih:Danijela Romo,Lusero,Sesar Evora,Viktoorija Rufo,Anhelik Boaje,David Sepeda,Elena Roho,Haime Kamil,Karlos Braco,Silvija Navaro i jos mnogi,potrajalo bi mi nabrajanje,a ti glumci su veoma poznati,i to ne samo u Meksiku,nego i u celom svetu,a "Televisine" telenovele su prodate u preko sto zemalja sveta,primera radi,samo telenovele meksicke pevacice i glumice Danijele Romo,moje omiljene,prodate su u 160 zemalja sveta,sto i pise na njenom oficijelnom sajtu),a po kvalitetu u proizvodnji telenovela,po meni,nista ne zaostaje ni americki "Telemundo",a u pitanju je tv mreza iz Sjedinjenih Americkih Drzava,sa sedistem u Majamiju,za koju,takodje,telenovele snimaju neki od najpoznatijih latino glumaca,kao sto su:Gabi Espino,Henkarlos Kanela,Karmen Viljalobos,Euhenio Siljer,Marlene Favela,Mario Simaro,Ajlin Muhika,Horhe Luis Pila,Adrijana Fonseka,Hose Luis Resendes i jos puno glumaca i glumica,ne mogu ih ni pobrojati sve,kazem,ptrajalo bi. :)

Gost

#8

2012-04-03 05:15

Stvarno vise nema smisla ovo sto rade telenovelama!!!
Pancho

#9

2012-04-03 12:41

Jedna veoma bitna stvar je [to i ako se daju u terminima od 17 i 18 h, trebalo bi da imaju reprize ujutro od 10 i 11 h, to bi bilo pravedno, jer ima mnogo ljudi koji idu u školu i ne mogu da ih gledaju popodne ili ujutro, mislite na to! I da, pored ove dve ranije pomenute kuće, SUPER su serije kuće RCN (tv Bk ih je često davala), a neke od njenih serija su CAFE CON AROMA DE MUJER (nama dobro poznata kao KAFA SA MIRISOM ŽENE), YO SOY BETY LA FEA (Ružna Beti), PURA SANGRE (mi smo gledali njen rimejk u televisi MAÑANA ES PARA SIEMPRE - LJUBAV JE VEČNA) i na kraju EN LOS TACONES DE EVA (Televisin rimejk je POR ELLA SOY EVA)! Samo da se zna... tri produkcijske kuće čije su serije veoma gledane kod nas, i Pink će pre na turke! EJ! Samo da znate, da je SOY TU DUEÑA (VALENTINA) prvo prikazana u Meksiku, pa u Srbiji (odmah posle Mexica) pa u SAD-u!!! Zar to ne govori koliko je PINK TV specijalizovan (takoreći) za LATINO serije, MOLIMO IH (ZAHTEVAMO) DA TAKO I NASTAVE, imali bi višemilijonsku gledanost, 'leba mi!

Gost

#10 Re:

2012-04-03 14:18

#9: Pancho -

Pancho,svaka ti cast,bas si me lepo dopunio i napisao sve ono,na sta sam ja zaboravila i sto sam izostavila.Alal ti vera,druze,komentar ti je potpuno na mestu,ja se sa tvojim komentarom u potpunosti slazem i smatram da posedujes izvanrednu sposobnost da pravu stvar kazes na pravom mestu i u pravom trenutku,respekt,ozbiljno ti kazem!

d.g

#11 d.g

2012-04-03 15:03

Dobre su serije iz iz brazilske firme Rede globo,ali nikada ih pink nije prikazivao,ipak bi bilo najbolje da pocne ponovo da prikazuje u starim terminima iz Televise i Telemundo,a moze i iz drugih latino produkcija.
Samo se nadam da ce nas biti sto vise na ovoj peticiji

Gost

#12

2012-04-03 17:48

Ogorcena sam na nase televizije zbog ovoga sto rade telenovelama. Da Bog da se zapalile sve i gorele u vatri zajedno sa Turcima!

Kristina

#13

2012-04-03 17:58

Moram samo da ispravim svoje ime,ne zovem se Krisitna,kako sam napisala tamo u peticiji(nenamerna greska tek sada sam je videla),nego Kristina. :)

Gost

#14

2012-04-03 18:29

daaaaaaaaaa

Gost

#15

2012-04-03 18:31

ocuuuuuuuuuuu cenu sreceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
10#

#16 Nina

2012-04-03 20:34

Svaka cast Pancho mnogo sam odusevila tvoj komentar, sve Latino mnogo mi se dopada i svejedno samo neka bude Latino vidim svi vole Latino ali ne shvatam Pink kaze Turska i Indijska serija ima bas visoku gledanost od Latina ja ne verujem u tome, Pasion de Gavilanes - Skrivene Strasti prvi put sam gledala mnogo mi se dopada, Heridas de Amor,Cuidado con el Angel,Manana es para siempre,Mi Pecado,Soy tu Duena itd bili si veoma popularan u Srbiji tako sam cula na Forumu, skoro nova Telenovele koji si otkupljeni u Srbiji kao sto su: La que no podia amar,Eva Luna, Una Maid en Manhattan, Los Herederos del Monte,Flor Salvaje, Cielo Rojo, Mi Corazon insiste i La Casa de al Lado i ne zna kad planira da emituje vec mnogo zakasnili zboh turke i indijske serija Pozdrav!!!

Gost

#17 Re: Re:

2012-04-03 21:14

#10: - Re:

Hvala, ali zaista i jeste tako... ne mogu više da nas zaje*avaju sa time (ajd, cenzurišem jer pričamo o telenovelama a u njima se u glavnom ne koriste ružne reči...) :D

d

#18 .....

2012-04-03 21:17

Lepse mi je gledati kulturu i umetnost latino amerikanaca u telenovelama,nego li turskih gluposti
Pancho

#19

2012-04-03 21:18

Dragi moji, treba nas više... širite peticiju i preporučujte je!!!
Artur

#20 ljudi.potpisujteeeee

2012-04-04 03:39

da nas ima sto vise potpisanih na ovoj peticiji

Gost

#21

2012-04-04 10:48

Pustite nam latino serije
Pancho

#22

2012-04-04 16:45

Komentar #17 i re na #10 je takođe PANCHO... zaista se u velikoj meri slažem sa svima nama i izgleda da nam lepo ide peticija!

Gost

#23

2012-04-04 18:36

Moze telenovela sa najlepsom glumicom svih vremena Aracely Arambula Corazon Salvaje
Pancho

#24 Re:

2012-04-04 18:42

#23: -

I to bi bilo lepo, mada kažu da je pun promašaj, mada ja bih voleo da je gledam, ali ovi već imaju 5 kupljenih telenovela od kojih su se neke u državama porekla već završile, a kod nas nijedna nije počela! Bruka!

Mare

#25 Pink

2012-04-04 19:01

Slazem se, sa svima ovo je nemoguce sta rade ovi sa pinka. Zasto su prekinuli latino serije, a te latino serije su ih podigle u rang najgledanijih, a sada ih tek tako odbacuju, zaista ne znam. Nadam se da ce videti neko ovo sa PINKA i da ce pink pustati i televisine i aztekine i telemundove novele kao sto zasluzuju:(