Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Red Guy

/ #754 Re:

2012-04-10 05:33

#1: -

Ja sam ponosni vlasnik amstafa i otvoreno priznajem da sam veoma opasan a hocu i da ujedem u poslednje vreme jer ne mogu da nadjem posao u struci vec godinu dana. Kada se pozivaju na Evropu i takse kakve postoje u njoj nikada nisu spomenuli plate i standard zivota u istoj. Kada mi drzava Srbija obezbedi posao i platu od 800e + 13 platu kao u svim zemljama Evrope necu imati nista protiv da platim taksu za svog kucnog ljubimca jer znam da vredi svaku paru i jos mnogo vise! Ali onda cu moci i da je uvedem u GSP, voz, kafic i restoran kao sto jeste i u Evropi. Posto trenutno nas troje zivimo od 30.000rsd i jedva krpimo kraj sa krajem gospoda poreznici mogu samo da sanjaju kako placam taksu a ako im slucajno padne na pamet da dodju i uzmu mi psa ili da plene ovo malo imovine koju imam docekace ih 180cm i 90kg sirovog i brutalnog besa koji nece prezati ni od cega ( obecavam da se kuja nece mesati, ona je dama ). Ako je moj pas spreman da da svoj zivot za mene i ja cu ga rado dati za njega ali necu otici sam. Zivot u ovoj zemlji vise i ne lici na zivot u svakom pogledu a i ne vredi mnogo.

Pas je covekov najbolji prijatelj!

Ne boj se psa! Boj se gospodara!