ПЕТИЦИЈА ЗА ЗАБРАНУ ГЕЈ ПАРАДЕ У БЕОГРАДУ 2012


Gost

/ #4

2012-06-25 11:35

Ne želim paradu i tačka...... ruši identitet naroda, , u sukobu je sa našim mentalitetom, nasilno nametanje kulture koju naš narod ne poznaje i ne želi da prihvati, zato što je to stvar ličnog izbora, i nije potrebno javno prikazivanje, zato što se nasilno ruši naš kulturni identitet, ogromne su manipulacije stranih mentora koji žele da unište naše duhovne i patrijahalne vrednosti značajnih za porodicu društvo i narod. Niko im ne zabranjuje da vode lični život kako hoće i nije tačno da su ugroženi, više sam ja lično ugrožena od ove države nego oni. Samo bih zabranila takvim osobama da su prisutni u školama, vojsci i crkvi....pa čak da javno potenciraju svoje sklonosti jer ni ja ne potenciram svoje to jest 90% stanovništva želi da živi normalan život.Oni mene ugrožavaju svojim istupima i ne želim to da gledam, slušam i da gledam njihovo reklamiranje kao normalnost što nije tačno. Ipak mislim da je to psihološka bolest koju treba lečiti a oni koji ni tamo ni ovammo treba im pomoći da se opredele i da izvrše potrebne operacije....