ПЕТИЦИЈА ЗА ЗАБРАНУ ГЕЈ ПАРАДЕ У БЕОГРАДУ 2012

ГОСТ

#1

2012-06-19 00:23

ДАНАС ПЕДЕРИ СУТРА ПЕДОФИЛИ!!!

Gost

#2

2012-06-19 06:38

Mislim da nikakav komentar nije potreban. Kako je to SZO odjednom promenila misljenje da je to tezak psihijatrijski poremecaj? Da li se o necemu moze glasati da li je to bolest ili nije. Za svakog iole normalnog coveka to je teska bolest koju na sve nacine treba leciti. Ne razumem ko se time moze ponositi.

Gost

#3

2012-06-20 12:34

Oni su simbol propagande uništavanja porodice jer ako im se to odobri tražiće još do istrebljenja..... Ne vidimo koja je druga svrha paradiranja. Samo iritiraju narod a oni dobijaju pare za to..... Mislimda se organizuje u isto vreme parada gladnih koji bi došli iz cele Srbije pa da vidimo koliko nas je......i paradu obespravljenog naroda. Trebalo bi svi da dodju koji su na bilo koji način obezpravljeni u ovoj državi..

Gost

#4

2012-06-25 11:35

Ne želim paradu i tačka...... ruši identitet naroda, , u sukobu je sa našim mentalitetom, nasilno nametanje kulture koju naš narod ne poznaje i ne želi da prihvati, zato što je to stvar ličnog izbora, i nije potrebno javno prikazivanje, zato što se nasilno ruši naš kulturni identitet, ogromne su manipulacije stranih mentora koji žele da unište naše duhovne i patrijahalne vrednosti značajnih za porodicu društvo i narod. Niko im ne zabranjuje da vode lični život kako hoće i nije tačno da su ugroženi, više sam ja lično ugrožena od ove države nego oni. Samo bih zabranila takvim osobama da su prisutni u školama, vojsci i crkvi....pa čak da javno potenciraju svoje sklonosti jer ni ja ne potenciram svoje to jest 90% stanovništva želi da živi normalan život.Oni mene ugrožavaju svojim istupima i ne želim to da gledam, slušam i da gledam njihovo reklamiranje kao normalnost što nije tačno. Ipak mislim da je to psihološka bolest koju treba lečiti a oni koji ni tamo ni ovammo treba im pomoći da se opredele i da izvrše potrebne operacije....

Gost

#5

2012-06-26 03:33

Podrzite ovo braco i sestre! Hocemo zdravu buducnost i da nam deca ne gledaju bolesne ljude oko sebe!
gej u svojoj kuci
Gost

#6

2012-07-04 06:11

Ni drugi ljudi ne paradiraju po gradu, narod nema STA DA JEDE A NOVAC TREBA DA SE TROSI NA BUDALASTINE DA NEKO ISKAZUJE SVOJE SEX OPREDELENJE. NEK U SVOJOJ KUCI RADI STA HOCE NJEGOV PROBLEM, NA ULICI MORA DA SE ZNA RED, AKO HOCEMO DA IMAMO DRZAVU, NETREBA SE POD GESLOM DEMOKRATIJE PRELAZITI U ANARHIJU I TROSITI ONO STO SU DRUGI ZARADILI NA GLUPOSTI.


Gost

#7

2012-07-04 14:36

НЕКА ПАРАДИРАЈУ У СВОИМ СОБАМА КОЛИКО ГОД ХОЋЕ, АЛИ НА УЛИЦИ СРНИЈЕ И ЦРНЕ ГОРЕ >>>> Н Е М О Ж Е ! и. <<< ...

Gost

#8

2012-07-08 16:46

STOP PARADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Gost

#9

2012-07-17 04:21

Smatram da je homoseksualnost i uopšte seksualna opredeljenost lični izbor svakog stanovnika Zemaljske kugle. Negovo lično opredeljenje i pravo da bude gej nipočemu ne može biti veće i značajnije od mog prava da to nisam. Neka u svom privatnom životu u svoja "četiri zida" radi ko šta hoće i sa kime hoće" - ne zanima me. Time što svoje opredeljenje javno prikazuju i nameću jedno devijantno ponašanje kao ispravno, iritiraju normalan, od MAJKE PRIRODE i BOGA stvoren i seksualno opredeljen svet. Deca nam od svojih najranijih dana kroz ovakve naopake manifestacije ostaju zbunjena, "mogu biti i ovo i ono" a izgleda da je "ONO " sada u modi u Zapadnom svetu. Otvara se Pandorina kutija koju za par decenija neće imati ko da zatvori-neće se ljudska rasa više "pariti" jer PAR podrazumeva različite polove.

Gost

#10

2012-07-31 07:30

I ovo je ozbiljan vid demokratije! Predpostavljam da je demoktratski da zaštitimo svoju decu i porodicu od ovakvih manifestacija!

Gost

#11

2012-08-04 20:55

Sprečimo moralno i kulturno posrnuće Srbije, podignimo mentalnu inteligenciju naroda, spasimo Srbiju od "bele kuge", jer to je i cilj globalnih centara moći.
srx

#12

2012-09-04 12:27

Ako ih danas ne sprecimo da paradiraju sutra ce nam uci u skole i kuce i vaspitavati nasu decu...

preventiva je majka!
Civijas Radio

#13

2012-09-12 20:40

Srbiji pored svih problema u ovom rezimu diktatorskog rezima samo jos fali trosak od par stotina hiljada evra za gej paradu ako se odrzi eto vam dokaza na koji nacin vlada srbije trosi novac gradjana srbije i poreskih obveznika dok deca gladuju nemaju za skolski pribor isto tako politizovane i korumpirane organizacije pod nazivom ministarstvo obrazovanja bolje za taj predvidjeni novac da se stipendiraju studenti losijeg materijalnog stanja nego da se propagira ono sto je i protiv naroda srbije i boga u koga vecina tog naroda veruje
ludi srbin

#14 Re:

2012-09-13 05:30

Majka

#15 Ne mogu dobiti svoju setnju! Prva nedelja u oktobru je nedelja deteta i kod naRe:

2012-09-28 15:37

#1: ГОСТ -

Ne mogu dobiti svoju setnju! Prva nedelja u oktobru je nedelja deteta i kod nas je "Radost Evrope" kada nam u goste dolaze deca sirom sveta i imaju svoje manifestacije po citavom gradu! Uzeli su nasoj deci besplatno skolovanje,pravo na lecenja i operacije,sada hoce da im oduzmu i pravo kretanja!!! Ne moze!!! DOSTA!!!

A ujedno jedan od festivala zdravlja je takodje prve nedelje oktobra "Sajam meda"!

Nikako mi nije jasno,zasto su toliko zapeli za taj datum,kad su se gejevi sirom sveta izorgijali na svoj svetski dan negde tamo u nekom letnjem periodu?!


Gost

#16

2012-10-03 19:51

zalosno,sta nasa srbija ima.