Opoziv Dragana Đilasa s mesta gradonačelnika Beograda


Gost

/ #8

2012-07-18 12:36

Iz sveg srca zelim da ode ja i mnogi beogradjani koji smo diskriminisani i zigosani zajedno sa nasim psima samo zato sto su gradske vlasti na celu sa pomenutim pokrale sve nase pare a sada hoce da naplacuju taksu nekome ko ima psa tipa bul i pozivaju se na lutalice i govanjca i ostalo!!!!Pa glupi idijoti sta psi tipa bull imaju sa time???? Pa nisu nasi psi jedini u gradu!!!! Zar je moj pas i ja krivi za lutalice na ulicama ????? Zar smo mi krivi sto ima govana po ulicama????? Ispada da samo ova rasa i ovi psi postoje u ovom kretenskom gradu i nijedna vise!!! Svim mrziteljima i vama ogranicenim mozgovima koji se radujete i likujete zbog ovoga zelim udobnu voznju u gradskom prevozu tj. ulazak izlazak i ostalo iz gradskih autobusa...samo nastavite da bespotrebno mrzite i da likujete ali to sto pola grada nazovi ljudi hoce da istrebi sve pse porucujem - tu teoriju sabijte sebi tamo gde sunce ne sija!!! Pasa ce uvek biti a vasa mrziteljska nenormalna i djavolja vrsta ce biti istrebljena!!!!!!!