Opoziv Dragana Đilasa s mesta gradonačelnika Beograda


Gost

#1

2012-07-17 21:37

Mislim da je krajnje vreme da se gradska vlast (tj. diktatura) promeni.
Drugi gost

#2 Re:

2012-07-18 00:07

#1: -

Svakako. Samo ne znam kako bi se ti izvelo, kojim putem. Jer on sam, dobrovoljno, svakako nece otici pa makar peticju potpisalo svih 6-7 miliona gradjana Srbije.


Gost

#3

2012-07-18 00:18

Preko onog mosta preci necu dok se ne sopsti koliko je konacno kostao i koliko je ko uzeo para.
Drugi gost

#4 Re:

2012-07-18 01:39

#3: -

Tu bi mogao da pomogne Sud u Ljubljani koji je osudo Zidara, vlasnika firme koja je gradila Djitlerov most, zbog davanja mita u cilju dobijanja poslova. Osudjen je za neke druge poslove za koje su nadjeni dokazi, no metodi i 'stil' rada takvih Zidara se ne menjaju lako.


Gost

#5

2012-07-18 01:50

Odavno smo ga provalili ko je i kakav je.Osion i bahat,krajnje opasan covek,koliko vidim ,mrzi sirotinju,a svaki dan je sve vise stvara svojom maloumnom politikom.Doslo je vreme da ode sa vlasti i da se kazni zbog svojih kriminalnih mahinacija(most na adi,bus plus,itd..)

Kolatz

#6

2012-07-18 03:02

Nazalost, kod nas se svaka smena vlasti radi na silu tako da...

Gost

#7

2012-07-18 08:12

Koji mediji i koji oni sto donose odluke? Mediji su zatvoreni i pod kontrolom nekih koji su umislili da su iznad svega zato sto smo im mi, grajdani dali legitimitet za vrsenje posla administratora koji treba da rade za nas i u nasu korist a ne za druge i u svoju korist.

Gost

#8

2012-07-18 12:36

Iz sveg srca zelim da ode ja i mnogi beogradjani koji smo diskriminisani i zigosani zajedno sa nasim psima samo zato sto su gradske vlasti na celu sa pomenutim pokrale sve nase pare a sada hoce da naplacuju taksu nekome ko ima psa tipa bul i pozivaju se na lutalice i govanjca i ostalo!!!!Pa glupi idijoti sta psi tipa bull imaju sa time???? Pa nisu nasi psi jedini u gradu!!!! Zar je moj pas i ja krivi za lutalice na ulicama ????? Zar smo mi krivi sto ima govana po ulicama????? Ispada da samo ova rasa i ovi psi postoje u ovom kretenskom gradu i nijedna vise!!! Svim mrziteljima i vama ogranicenim mozgovima koji se radujete i likujete zbog ovoga zelim udobnu voznju u gradskom prevozu tj. ulazak izlazak i ostalo iz gradskih autobusa...samo nastavite da bespotrebno mrzite i da likujete ali to sto pola grada nazovi ljudi hoce da istrebi sve pse porucujem - tu teoriju sabijte sebi tamo gde sunce ne sija!!! Pasa ce uvek biti a vasa mrziteljska nenormalna i djavolja vrsta ce biti istrebljena!!!!!!!

Gost

#9 drago

2012-07-18 15:16

Ova kontrola lici na opsadu Beograda.Pogledajte gde su sve postavljene kontrole.Ovim pozivam zastntnika gradjana da opomene komunalnu policiju sto asistira na ovim poslovima Bus Plusu kao i da preduzme mere za ukidanje ovakvog nacina maltretiranja gradjana.Istovremeno da revizorske kuce izvrse kontrolu placanja asistencije komunalaca od strane BusPlusa.Naime postavljanjem stalnih kontrola na zrenjaninskom putu, karaburmi, pancevackom putu, smederevskom putu, avalskom put,Banjici,obrenovackom putu, ibarskoj magistrali,sajmu, batajnickom drumu i verovatno sam nesto propustio izvrsena je bukvalno okupacija Beograda.Za svaki ulazak i izlaz iz grada moraju se pokazati legitimacije kao ausvajs.Ovim se vrsi maltretiranje 99% putnika u prevozu.Istovremeno se zadrzavaju autobusi na stanicama pa na posao kasne uglavnom putnici iz naselja koji se nalaze van ovog prstena.Pravljenjem ovog prstena se sugerise svima da se svercuju samo putnici iz ovih naselja.

Gost

#10

2012-07-18 18:30

Jos sam, debil, i glasao za njega...
Lanmi

#11

2012-07-19 03:19

Bus plus je totalno suluda ideja i nepotrebno potrošena investicija koja je mogla biti iskorišćena za nabavku novih vozila i poboljšanje prevoza. Beogradu je nophodan visoko kapacitetni šinski sistem za prevoz putnika. Ako grad nema novca mogao je da posluša mlade aktiviste iz Beobuild grupe koji imaju gotovo rešenje za racionalizaciju javnog prevoza. Mašinski inženjer koji nikad nije radio u struci, već se bavio marketingom mora da prepusti nekom drugom mesto gradonačelnika.
/moo

#12

2012-07-19 04:03

Obrenovac-Beograd karta 250 din + najave poskupljenja. A da ne pricam 2 stanice do Obrenovca, karta kosta upola manje. Sad sa novim bus plusom u mesto pola sata putuje se sat i 30 min.
Dok odes na posao, dok kupis da jedes i vratis se ode blizu 1000 din. I sad mnogi ljudi kasne na posao zbog njihovig bus plusa. A da ne pricam snimci de mrtvi hladni kazu ko izgubi posao neka ide na socijalnu pomoc od 3000 din kolko iznosi kod nas, + ako si radno sposoban neces ni tolko videti. Ovo djbre treba skinuti sa vlasti i poslati ga negde u Afriku gde ce korenje da krade samo.

Gost

#13

2012-07-19 04:17

Na moju veliku zalost glasao sam za njega na nivou grada,ali posle ove torture sa prevozom,on je poput njegove stranke zavrsio sa mojim glasom i moje porodice za narednih xy godina.

Gost

#14

2012-07-19 10:26

Djilas je olicenje zla u srbiji. Najgore je sto vecina ljudi naseda na njegove demagoske istupe i veruje da je dobar.
platanko

#15 Re:

2012-07-19 11:51

#13: -

Da ste malo bili aktivniji u gradu Beogradu 2010 godine bilo bi Vam jasno kakvo se zlo namestilo da vodi Beograd...Setajte u "hladu" Djitlerovih platana, pa ce sunce koje zeze izbistriti misli...


Gost

#16

2012-07-20 03:14

Dosta nam je vise Djilasa tajkuna i njegove diktature u Beograd!!!Da ne pominjem njegovu privatnu vojsku Komunalnu Policiju!!!

Gost

#17

2012-07-21 02:02

Umesto da uvodjenje komunalne policije bude od koristi Beogradjanima, uvodi se teror i diktatura. Zabrana kupanja na Adi, Bus plus su ogranicavanje sloboda beogradjanima, dok se ne sa druge strane ne smanjuje korupcija, kradja i prljanje grada.

Gost

#18

2012-07-21 15:09

Dogovoreno je da psi koji su čipovani i sterilisani budu vraćena na mesta na koja su navikli, gde su se adaptirali i gde ih ljudi hrane i brinu o njima. Sramota je i bezdušno što se ništa od rečenog nije ostvarilo. Mnogi psi su stari, neki bolesni, samim tim što je gomila njih na istom mestu postoji ogromna verovatnoća prenošenja infekcija i samim tim i povećana smrtnost pasa.Verovatno da mnogima u vrhu vlasti to i odgovara.

Gost

#19

2012-07-22 14:36

mislim da je Djilas odlican gradonacelnik
platanko

#20 19

2012-07-22 15:40

Vi ste od skora u Beogradu?

Gost

#21

2012-07-22 17:50

Bus Plus, most preko Ade, kineski most preko Dunava, beogradski vodovod, pa dokle vise BRE?
platanko

#22 21

2012-07-22 20:01

Pola pije, pola Sarcu daje...Nazalost, Sarac su Beogradjani...

Gost

#23

2012-07-22 23:27

sta da se p;lati ono sto iznesem ili obratno sto ne prihvatam ni u jednom od slucaja
branko

#24

2012-07-22 23:36

ja kartu ne uzimam nekao mi ruzna los papir i td
invalid sam 90 posto na zalost i nemam za kartu zbog velike penzije od 12000 a lekove placam 4500 dinara ,treba grad da me pomogne i podrzava sto sam bio pokusni kunic 3 u srbija u studiji srcanih maticnih celija ,SAMOVOLJNO, a ja nemam ni za hleb e moj djilasu nikada vise da nisi rekao da si zemunac, zemunci nisu takvi ljudi

Gost

#25

2012-07-23 14:03

Ne mogu da verujem da su ljudi bili toliko slepi da pre samo par meseci PONOVO izaberu ovog glavonju za gradonačelnika. Mogli smo mnogo lakše da ga "srušimo", na izborima!