ДОМ ЗА ПРОДУЖЕНЕ МАСТЕРЕ


Gost

/ #10 Re: логика петиције

2012-09-26 20:08

#9: - логика петиције

Potpuno podrzavam. A s druge strane nije istina da nema mesta za brucose u domu, kao sto nam prosipaju pricu ovih dana,  jer predhodnih 5 godina koliko sam ja u domu, uvek je bilo mesta i nije se to dovodilo u pitanje, a i kao sto je vec pomenuto trenutno u ovom momentu ima jako malo masterasa u domu (mozda 15 sto je 7 soba). Smatram  da je mozda nepravedno konkurisati opet za dom i  ostati jos cele godine u domu, ako ti je pri tom ostao samo diplomski (moj slucaj), al eto mogli su nam dati par meseci, kao sto su davali mnogima i prosle i predhodnih godina, da ne pricam o onima koji su na foru raznih potvrda s faksa ostali do dana danasnjeg . Ja sam cak pitala da li bi mogla da platim recepciju pa da ostanem jos koji mesec ili tako nesto, ali ni ta mogucnost ne postoji, nego su nas na vrat na nos 5 dana pred iseljenje obavestili o iseljenju i preseljavanju u druge domove, u kojima cemo (kako je upravnik meni  rekao) ostati 2-3 nedelje i napolje, bez obzira sto po konkursu imamo pravo da ostanemo do sl. raspodele, znaci sredina, kraj novembra.