Иницијатива против рушења Генералштаба

Quoted post


Gost

#1

2013-02-24 23:02

Zgradi ne treba menjati status,treba je rekonstruisti tako da ostane ovakva kakva jeste sada ,odnosno da se spolja vidi da je pogođena projektilima NATO. Mislim da bi bio jako atraktivan hotel a to može,pošto u Emiratima je sve moguće jer su u arhitekturi otišli veoma daleko zahvaljujući i našim arhitektama na privremenom radu.

Odgovori

Dosta više glupih peticija

#26 Re:

2013-02-27 16:43:02

#1:

Ne razumem šta tu ima da se dalje ruši, sve je SRUŠENO, samo treba lepo poravnati teren i može se izgraditi identično kao što je građeno. Ne potpisujem, ja sam za rušenje.

Draginja Olbrajt Radovanovic

#31 Re:

2013-02-28 07:18:49

#1: -  

 Ovo je jedno od najglupljih mišljenja koje sam pročitala.

NE RUŠITI, ima 1000000 dobrih načina da se zgrada Generalštaba iskorsti.

jeremija

#44 Re:

2013-03-05 21:59:06

#1: -

a ti daj pare a to

 

coa

#159 Re:

2014-01-30 11:54:31

#1: -

Da je takav stav zastupljen i u drugim narodima na sta bi licio Berlin ili Drezden na primer ,gradovi koji su bili bombardovani i sravnjeni gotovo sa zemlje kao i milioni drugih mnogo vecih celina i objekata koje su srusene u raznim ratovima i prirodnim katastrofama ,strasan je mentelitet ljudi koji prizeljkuju da im centar grada izgleda ko da je juce prosla agresija ,i ljudi kojima stare rane ne zarastaju, ta zgrada samo ruzi ovu sredinu i truje duse buducih generacija koje treba da odrastaju u miru , lepoti i ljubavi ,a ne u mrznji prema drugima.