Не убијајмо 1300 каплара поново

Quoted post

Aj sad drvlje i kamenje

#12 Ogorcen na sve

2013-04-27 11:21

Iskoristicu ovu jedinstvenu priliku, gde necete znati ko sa p a da me gledate popreko(iako mislim da je to kukavicki), da vam kazem nekoliko recenica. Po ko zna koji put svi VI (vlast,opozicija,profesori,bivsi djaci,sadasnji djaci,stanovnici ove male opstine) pravite CIRKUS od svega na sta naidjete. Mikela nema druga posla pa skrece paznju sa svog nerada nebitnim stvarima koje svima vama magle vid pa od drveta ne vidite sumu. Pitate li se vi ko je ponovo ubio Luku Spasojevica pre nekoliko godina i pitate li se vi kako se osecaju potomci Vladana Sredojevica dok pljujete po njihovom dedi i sve to gledajuci ih u oci. Iskreno mislim da opozicija koristi ovih 50-ak ucenika u korist svoje promocije,sto je nedopustivo. Roditelji,pitate li se vi da li vasa deca stvarno imaju stav ili ih neko iskoriscava. Pre godinu dana se pojavio LJIS kao nezavisni medij u nasoj opstini(istina, na fejsbuku,ali to je nebitno),ucinilo mi se da vidim svetlo uovom medijskom mraku ali to svetlo se polako gasi.Sticem utisak da i vi sa Slobodnog servisa prelazite polaku u sluzbu opozicije pa mozete ime da promenite u dverski servis. Meno ne smetaju kaplari i nisam za to da se menja ime skoli ali isto tako mislim da je to nebitna stvar. Ako uzmemo u obzir ko nam je na vlasti i koga ste glasali mislim da nemate pravo da se bunite ni za sta. Pokrijte se usima i cutite,dragi gradjani. Mislim da bi vam to rekli i toliko pominjani 1300 kaplara, Luka Spasojevic, Vladan Sredojevic i mnogi drugi. Naravno... da mogu.

Odgovori

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-04-27 11:26:49


Бели Орао

#105 Re: Ogorcen na sve

2013-05-01 06:49:26

#12: Aj sad drvlje i kamenje - Ogorcen na sve

Поштовани господине и сигурно добри Србине,

Намерно сте као прави Србин изазвали ни због чега пљување по Вама. Ја намерно одговор Вама почињем од Вашег првог коментара којим сте напали све редом. Да сте пажљивије прочитали видели бисте да је претходних једанаест било у реду. Онда сте наравно стали, као права Србенда, постојано, да Вас људи пљују. И видите пљују Вас.

Него шта је тема? Тема су 1300 каплара, тема је лоботомија историје, тема је и ћирилица коју Ви набацујете као тему, или можда то за Вас нису теме?

Да не разглабам пуно сетих се кад сам питао тетку пре скоро 20 година зашто људи и даље једу на гробљу и да би то можда требало прекинути. Каже тетка, а што сине ти да прекидаш и било ко од нас. Тетка иначе једва зна да пише. Толико пријатељу. Да, жао је мени и Луке Спасојевића и Владана Средојевића, али ипак их нико није пљувао у оних првих 11 коментара. Лука има и даље КУД, за Владана не знам, а 1300 каплара више немају ни своје Удружење које је угашено.